Novinkou v produktovom rade AUDIO SYSTEM sú veľmi ploché HX FLAT WOOFERY.
K dispozícii sú dva modely: HX10 FLAT EVO a HX12 FLAT EVO. Oba prémiové ploché subwoofery ponúkajú úchvatný výkon, dynamiku a rozsiahle basy. Vďaka svojmu veľmi plochému dizajnu sú basové reproduktory HX FLAT ideálne na riešenie problémov. To je ďalej podporené ich parametrami Thiele/Small, ktoré umožňujú použitie malých, utesnených ozvučníc.
Oba basové reproduktory FLAT sú vybavené dvojitou 2-ohmovou cievkou Kapton, elegantne navrhnutým tlakovo liatym košom, vysoko stabilným papierovým kužeľom a zásuvnými konektormi. Dvojitá cievka umožňuje vysoko všestranné použitie basových reproduktorov HX, napríklad so 4-kanálovými výkonovými zosilňovačmi MD.
Časopis CAR&HIFI je plný chvály a píše: „Vysokokvalitné basové reproduktory s vynikajúcim výkonom za atraktívnu cenu. Pôsobivé basové predĺženie v kombinácii so skvelým a dynamickým zvukom."
Subwoofer 12" 30 cm extra plochý
2x200 Wattov RMS
2x400 wattov max.
Impedancia 2x2 Ohm - Dvojitý cievkový subwoofer
Konfigurovateľné na 104 Ohm
Citlivosť 89,1 dB
Hliníkový podvozok
Odozva 25 – 150 Hz
Rezonančná frekvencia 35,1 Hz
Hĺbka 92 mm
Nový komentár