Nakamichi NA3605

Nakamichi NA3605

NOVINKA

NAKAMICHI NA3605 je 6,8 ”WVGA dvojitý DIN AV multimediálny prijímač vhodný na univerzálne použitie vo všetkých modeloch vozidiel. Tento AV multimediálny prijímač je vybavený funkciami multi-konektivity ako CD / DVD, USB, SD karta a Bluetooth pre okamžitý prístup k celej vašej zábavnej knižnici.

  • Cena: 329 € s DPH
  • Pred zľavou: 549 €
  • Zľava: 220 €
quatro kalkulačka

Dostupnosť: Skladom u nás

Výrobca: Nakamichi

Prehrávač tiež prehráva hudobné súbory MP3, WMA a LossLess, vďaka čomu získate to najlepšie zo všetkých svetov. Funkcia Bluetooth vám umožňuje streamovať obľúbenú hudbu, fotografie a video súbory z telefónu do AV mediálneho prijímača. Zostaňte v spojení so svojimi hovormi aj počas jazdy s funkciou Bluetooth hands-free a pritom zostaňte sústredení na cestu.

NA3605 funguje aj s Apple CarPlay a Android Auto, takže bez ohľadu na to, aký telefón používate, budete pokrytí.

Pre používateľov iPhonov sa toto multimediálne AV zariadenie pripája k sieti Siri, takže získate nielen navigáciu v reálnom čase, ale aj pomoc s hudbou, mapami, telefónnymi hovormi a správami. Hlasové ovládanie funguje rovnako dobre s Android Auto, takže používatelia Androidu majú prístup k podobným funkciám a vlastnostiam. NAKAMICHI NA3605 je pripravená na zadnú kameru, ak si chcete pridať parkovaciu spätnú kameru.

V neposlednom rade je tu aj funkcia ovládania na volante (použiteľná na kompatibilné volanty), ktorá umožňuje ovládať hlavné funkcie multimediálneho prijímača zo samotného volantu.

Maximálny efekt 4 x 50 W
USB vstup Áno
AUX vstup Áno
Nízka úroveň výstupu Predný, Zadný, Sub 4V
Nízka úroveň voltu 4V
Hlasitosť Áno
Displej 6,8 "
Video vstupy Áno
Video výstupy Áno
Pripravené na riadenie na volante Áno
Diaľkové ovládanie Áno
Bluetooth Áno
Voľné ruky Áno
Rádio AM / FM
Rádio RDS Áno
Nízkopriepustný filter Áno
High-pass filter ÁNO
Časová kompenzácia Áno
Iné Android 9.0
Váha 0,5 kg

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info