Pioneer AVIC-Z930DAB

Pioneer AVIC-Z930DAB

NOVINKA

Špičkový zabudovaný navigačný AV systém s podporou Wi-Fi® so 7 ”WVGA 24 bit True Color, motorizovanou kapacitnou multi dotykovou obrazovkou. Apple CarPlay ™ prostredníctvom bezdrôtového pripojenia, Android Auto ™, Waze ™, Bluetooth a digitálne rádio DAB + (schválené digitálnym rádiom). Zahrnutý je tiež vstup Spotify ™, duálny USB a duálny fotoaparát, rovnako ako vynikajúci zvukový a obrazový výkon.

  • Cena: 1349 € s DPH
  • Pred zľavou: 1499 €
  • Zľava: 150 €
quatro kalkulačka

Dostupnosť: do 14 dní

Výrobca: Pioneer

HLAVNÉ RYSY

• Pokrytie navigácie: 45 krajín / 11 miliónov km cesty

• CD / DVD 7 "WVGA 24 bit True Color, motorizovaná kapacitná viacdotyková obrazovka • Vstavané Wi-Fi pre Apple CarPlay cez bezdrôtové pripojenie • Android Auto: zostaňte sústredení, pripojení a bavte sa s dokonalým spoločníkom pri jazde

• Integrované digitálne rádio Bluetooth a DAB / DAB + (vyžaduje sa voliteľná anténa DAB) • Funkcia bezdrôtového zrkadlenia: bezproblémový prístup k audio a video obsahu uloženému v bezdrôtovo pripojenom smartfóne s Androidom *

• Pokročilé zvukové funkcie: 13-pásmový GEQ, Auto EQ a Auto Time Alignment (vyžaduje sa voliteľný mikrofón) • Optimalizované rozloženie PCB a komponenty audiofilskej kvality vybrané pre prémiovú zvukovú kvalitu * Vyžaduje kompatibilný smartphone

Náš vlajková loď vstavaného navigačného systému so špičkovými multimediálnymi funkciami, modulom Wi-Fi® a 7-palcovou kapacitnou dotykovou obrazovkou s 24-bitovou farebnou hĺbkou True Color a funkciou Multi Touch. Vybavený bezdrôtovým ovládaním Apple CarPlay, Android Auto, aplikáciou Waze, pripojením Bluetooth a digitálnym rádiom DAB + (s certifikátom Digital Radio Tick Mark), ako aj duálnym USB, HDMI a dvoma kamerovými vstupmi. Poskytuje najvyššiu kvalitu zvuku a obrazu.

Inteligentná navigácia s bezdrôtovým pripojením.

Vlajková loď modelu AVIC-Z930DAB od spoločnosti Pioneer obsahuje nielen podrobné mapy HERE Európy, ale vďaka integrovanému modulu Wi-Fi tiež výrazne uľahčuje pripojenie vášho smartfónu. Zabudnite na neporiadok káblov na palubnej doske automobilu a užite si bezdrôtové funkcie Apple CarPlay vďaka priekopníckemu riešeniu od spoločnosti Pioneer. Používatelia zariadení s Androidom môžu zase využívať funkciu Android Auto. Na nových smartfónoch môže bežať aj aplikácia Waze (cez Apple CarPlay, Android Auto alebo Wireless Mirroring) a WebLink, ako aj podpora digitálneho rádia DAB + a bezdrôtového Bluetooth.

S týmto zariadením z rady AVIC môžete používať 7-palcovú kapacitnú dotykovú obrazovku WVGA na palubnej doske automobilu s 24-bitovou farebnou hĺbkou True Color, funkciou Multi Touch a elektronickým polohovaním a so ľahko použiteľným rozhraním navrhnutým pre bezpečné a ľahké použitie počas šoférovania. Nastavenia je možné upraviť podľa vašich preferencií a denného / nočného času.

Pioneer AVIC-Z930DAB tiež obsahuje vstup HDMI pre zobrazovanie obsahu obrazovky smartphonu a slot pre SD kartu a duálny slot USB. Pozlátené RCA konektory použité v AVIC-Z930DAB navyše zaisťujú najvyššiu možnú kvalitu zvuku

TU® Mapy

Komplexná európska databáza máp HERE® umožňuje používateľom smerovať k miliónom cieľov. Vďaka záruke aktuálnych máp na modeloch AVIC si môžete vždy byť istí, že vaše mapy budú aktuálne.

TMC Traffic Receiver Dopravné a cestovné informácie sa zobrazujú priamo v navigačnom systéme.

Wi-Fi®

Vstavaný modul Wi-Fi® umožňuje bezdrôtové pripojenie medzi smartfónom a prijímačom.

CarPlay

Toto je bezpečnejší a pohodlnejší spôsob, ako používať váš iPhone® v aute. Apple CarPlay umožňuje používateľom zariadení iPhone pohodlne volať, používať mapy, počúvať hudbu a prijímať správy. Stačí jeden dotyk alebo vyslovenie príslušného príkazu. Apple CarPlay je k dispozícii na modeloch iPhone 5 a novších s najnovšou verziou systému iOS.

Android Auto Umožňuje vám používať funkcie systému Android vo vozidle spôsobom, ktorý umožňuje pohodlné riadenie a automaticky zobrazuje užitočné informácie a organizuje ich do ľahko čitateľných kariet, ktoré sa zobrazujú podľa potrieb používateľa. Fungovanie systému nie je rušivé a umožňuje vám sústrediť sa na cestu. Android Auto funguje s telefónmi založenými na Androide 5.0 (Lollipop) alebo novšom. Táto funkcia nemusí byť k dispozícii na niektorých zariadeniach a nie je k dispozícii vo všetkých krajinách a regiónoch.

Bezdrôtové zrkadlenie

Umožňuje vám zobraziť obrazovku mobilného zariadenia na displeji rádia prostredníctvom modulu Wi-Fi. Výkon bezdrôtového zrkadlenia sa líši v závislosti od pripojeného mobilného zariadenia. V tejto súvislosti si prečítajte používateľskú príručku svojho mobilného zariadenia. Technológia Miracast ™ certifikovaná pre Wi-Fi vyžaduje pripojenie kompatibilného zariadenia. Viac informácií nájdete na www.wi-fi.org/discover-wi-fi/miracast ..

Internetový odkaz

Nová funkcia WebLink rozširuje systém zábavy v automobile o podporu aplikácií. Umožňuje vám prehrávať vlastnú hudbu, filmy a ďalší obsah uložený v telefóne alebo v cloudových službách.

Waze

Waze je sociálna navigačná aplikácia GPS, ktorá vám umožní prístup k mapám, aktuálnym dopravným údajom a ďalším informáciám zobrazeným na veľkej obrazovke vášho multimediálneho zariadenia kompatibilného s Pioneer.

DAB +

Vďaka vstavanému digitálnemu rádiovému tuneru môžete počúvať svoje obľúbené rozhlasové stanice v krištáľovo čistej digitálnej kvalite zvuku.

Bluetooth®

Zabudovaný modul Bluetooth (HFP) vám umožňuje dodržiavať miestne dopravné predpisy. Režim handsfree s širokopásmovým rozpoznávaním reči, bezdrôtovým prehrávaním zvuku (A2DP) s vyhľadávaním podľa umelcov, albumov a skladieb, jednoduchým párovaním a ovládaním hudby (AVRCP) - vďaka technológii Bluetooth® je jazda bezpečnejšia a pohodlnejšia.

7 "kapacitná motorizovaná dotyková obrazovka

Plne plochá dotyková obrazovka umožňuje pohodlne a precízne ovládať viacdotykové gestá, ako napríklad priblíženie alebo oddialenie prstov, ťahanie a posúvanie.

zt

Funguje so zariadeniami iPod / iPhone

Vďaka funkcii priameho ovládania je možné ovládať zariadenia iPod a iPhone priamo z prístrojovej dosky a vychutnať si tak zvuk najvyššej kvality.

HDMI Pripojte akékoľvek zariadenie HDMI k zariadeniu Pioneer, aby ste dosiahli optimálne pripojenie videa a zvuku.

Vstup pre duálny fotoaparát

Dva kamerové vstupy vám umožňujú pridať záznamník jazdy a kameru pre výhľad dozadu a zvýšiť tak viditeľnosť dopredu a dozadu a uľahčiť odtiahnutie a parkovanie.

FLAC

Prehrávanie zvukových súborov v bezstratovom formáte FLAC vám umožní počúvať hudbu v kvalite CD vo vozidle bez toho, aby ste ich museli prevádzať.

13-pásmový ekvalizér

Umožňuje vám presne upraviť charakteristiku reprodukovaného zvuku podľa vašich vlastných potrieb.

Podsvietenie v mnohých farbách

2-DIN navigácia PIONEER AVIC-Z930DAB s Apple CarPlay, Android Auto a digitálnym rádiom

Apple CarPlay - uskutočňujte telefonické hovory, používajte navigáciu, počúvajte hudbu a pristupujte k správam iba slovom alebo dotykom. Doprajte si najlepší zážitok z automobilu iPhone v histórii. K použitiu Apple CarPlay je možné iPhone pripojiť bezdrôtovo.

Android Auto - Pomocou jednoduchého a intuitívneho používateľského rozhrania alebo hlasového príkazu môžete prehliadať a streamovať svoju hudobnú zbierku alebo používať Mapy Google na navigáciu a aktuálne dopravné informácie bez toho, aby ste spustili oči z cesty.

WebLink - nová aplikácia WebLink rozširuje zábavu vozidla o úžasnú škálu aplikácií. Vychutnajte si prispôsobenú hudbu, videá a ďalší sieťový obsah dodávaný z vášho telefónu a cloudu.

Waze -Waze je sociálna navigačná aplikácia, ktorá vám umožňuje prístup k mapám, dopravným správam v reálnom čase a množstvu ďalších informácií na veľkoformátových obrazovkách kompatibilných multimediálnych zariadení.

DAB + - Vychutnajte si svoje obľúbené rozhlasové stanice v krištáľovo čistej digitálnej kvalite

Značka digitálneho rádia (Digital Tick Mark) - Aby mohli výrobcovia používať značku začiarknutia, musia spĺňať minimálne špecifikácie potvrdené nezávislým testovaním. Všetky produkty Pioneer, ktoré používajú túto značku, boli nezávisle otestované a vyskúšané, aby ste mohli nakupovať s istotou.

Bluetooth - Optimalizujte pripojenie pre hovory bez použitia rúk a jednoduché bezdrôtové streamovanie zvuku.

Dual USB - Dual USB otvára pre váš systém úplne nové možnosti. Pripojte iPod® svojho spolujazdca a nechajte svoj vlastný pripojený. Týmto spôsobom prakticky zdvojnásobíte výber hudby.

FLAC - Vychutnajte si v aute digitálne zvukové súbory v bezstratovom formáte FLAC v kvalite CD bez toho, aby ste ich museli prevádzať.

13-pásmový grafický ekvalizér - upravte zvuk presne podľa svojich predstáv.

Prehrávač CD / DVD - Vychutnajte si neuveriteľne presnú reprodukciu zvuku CD a vynikajúcu kvalitu obrazu.

Vstup druhej kamery - Vychutnajte si pohodlie druhej kamery, ktorá vás podporuje pri šoférovaní, manévrovaní a parkovaní.

Všeobecné:

- Bezdrôtové pripojenie Apple CarPlay.

- Android Auto káblové

- Integrovaný prijímač digitálneho rádia (DAB +), anténa DAB nie je súčasťou dodávky

- Time Shift: šetrí niekoľko minút programov DAB

- Nasledujúce služby: Plynulý prechod z DAB na FM

- 17,8 cm (7 ") kapacitný dotykový panel WVGA

- Nastaviteľná farba podsvietenia klávesov

- Jednotka CD / DVD pre MP3 / WMA / WAV / AAC / DiVX

- Dve USB rozhrania (zadné), USB predlžovací kábel súčasťou balenia

- Slot pre SD kartu pre audio a video (vpredu)

- WMA / MP3 / AAC / WAV / FLAC, Mpeg4 / WMV / H.264 // MKV / FLV

- HDMI vstup + analógové A / V vstupy / výstupy

- Pripojenie zadnej kamery, automatické prepínanie, parkovacie vodidlá

- Pripojenie pre druhú kameru, prepínanie jedným dotykom

- DSP s 13pásmovým grafickým ekvalizérom a korekciou času

- Nastaviteľný výhybka subwoofera, nastaviteľný hornopriepustný filter

- 4 x 50 W max., 4 x 27 W DIN DIN

- 3 páry vysokonapäťových výstupov predzosilňovača Cinch

- Dvojzónová

Bluetooth:

- súprava handsfree Bluetooth

- Zahrnutý externý mikrofón

- Bluetooth audio streaming vrátane prehliadania (AVRCP 1.6)

- Max. 800 záznamov v telefónnom zozname na používateľa (max. 20 telefónov)

Navigácia:

- Vo vnútornej 16 GB pamäti je predinštalovaných 44 európskych krajín

- RDS-TMC, automatické vyhýbanie sa dopravným zápcham

- 3D gyroskop a rozhranie pre signál rýchlomera

Pokrytie mapy:

45 krajín a 11 miliónov kilometrov cesty:
Andorra, Belgicko, Bulharsko, Dánsko, Nemecko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko,
Gibraltár, Grécko, Island, Írsko, Taliansko, Chorvátsko, Lotyšsko, Lichtenštajnsko, Litva, Luxembursko, Malta, Monako, Holandsko, Nórsko, Rakúsko, Poľsko, Portugalsko,
Rumunsko, San Maríno, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko,
Česká republika, Turecko, Ukrajina, Maďarsko, Spojené kráľovstvo (vrátane Severného Írska),
Vatikán
Ďalšie: spojovacie cesty pre Albánsko, Bielorusko, Bosnu a Hercegovinu, Macedónsko, Moldavsko, Srbsko a Čierna Hora.

Jazyky hlasového navádzania:
arabský, bulharský, dánsky, nemecký, anglický (UK), estónsky, fínsky, flámsky, francúzsky,
grécky, hebrejský, taliansky, lotyšský, litovský, holandský, nórsky
poľský, portugalský, rumunský, ruský, srbský, slovenský, slovinský , Španielsky, švédsky, česky, turecky, ukrajinsky, maďarsky

Jazyky ponuky:
dánsky, nemecký, anglický, fínsky, francúzsky, grécky, taliansky, holandský, nórsky, portugalský, poľský, rumunský, švédsky, španielsky, český, turecký,
maďarský

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Naša webová stránka ukladá údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača) na identifikáciu vašej relácie a dosiahnutie základnej funkčnosti platformy, zážitku z prehliadania a zabezpečenia.
Môžeme ukladať údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača), aby sme mohli poskytovať doplnkové funkcie, ktoré zlepšujú váš zážitok z prehliadania, ukladať niektoré z vašich preferencií bez toho, aby ste mali používateľský účet alebo bez prihlásenia, používať skripty a/alebo zdroje tretích strán, widgety atď.

Prihlásenie