Pioneer AVIC-Z730DAB

Pioneer AVIC-Z730DAB

NOVINKA

AVIC-Z730DAB od spoločnosti Pioneer obsahuje nielen podrobné zabudované európske navigačné mapy HERE, ale vďaka integrovanej sieti Wi-Fi posúva pripojenie smartfónu na úplne novú úroveň. Zabudnite na chaotické káble zavesené na palubnej doske a užívajte si Apple CarPlay prostredníctvom bezdrôtového pripojenia, spôsobom Pioneer. K tomu si užívatelia Androidu môžu vychutnať Waze (prostredníctvom AppRadio Mode +). Digitálne rádio DAB +, Spotify a bezdrôtové Bluetooth si môžete vychutnať aj z moderných smartfónov.

  • Cena: 799 € s DPH
  • Pred zľavou: 899 €
  • Zľava: 100 €
quatro kalkulačka

Dostupnosť: Skladom u nás

Výrobca: Pioneer

Nová funkcia Wireless Mirroring (pre kompatibilné smartphony so systémom Android - dotykové ovládanie používa od smartphonu) navyše zobrazuje bezdrôtový pripojený smartphone, ktorý je kompatibilný s funkciou na displeji prijímača, a dotykové ovládanie tohto displeja uľahčuje zdieľanie rôzneho obsahu uloženého v smartfóne s ostatnými cestujúcimi.

Táto jednotka AVIC slúži na vašu palubnú dosku 6,2-palcový 24-bitový 24-bitový True Color Clear Type rezistívny multidotykový displej WVGA s novým, vylepšeným a ľahko použiteľným grafickým užívateľským rozhraním navrhnutým na bezpečnú a plynulú prevádzku počas jazdy. Prispôsobte si nastavenie podľa svojho vkusu, vo dne alebo v noci.

AVIC-Z730DAB od spoločnosti Pioneer môže tiež zrkadliť váš smartphone, má funkcie AppRadio Mode + a tiež duálne USB vstupy. Nakoniec, aby ste zo zvukového a vizuálneho výkonu dostali to najlepšie, obsahuje AVIC-Z730DAB komponenty vysokej kvality zvuku.

technické údaje

Wi-Fi

Vďaka vstavanej sieti Wi-Fi môžete používať Apple CarPlay prostredníctvom bezdrôtového pripojenia bez pripojovacieho kábla, aby ste sa lepšie zbavili problémov a komplikácií.

Prijímač dopravných informácií TMC

neustále informujte o dopravných a cestovných informáciách dodávaných priamo do vášho navigačného systému

Bezdrôtové zrkadlenie

Funkcia Wireless Mirroring (pre kompatibilné smartphony so systémom Android) zobrazuje bezdrôtový telefón, ktorý je kompatibilný s funkciou na displeji prijímača, a dotykové ovládanie tohto displeja uľahčuje zdieľanie rôzneho obsahu uloženého v smartfóne s ostatnými cestujúcimi. (Dotykové ovládanie ovplyvňuje od smartphonu)

DAB +

Užite si pohodlie počúvania svojich obľúbených rozhlasových staníc v krištáľovo čistej digitálnej kvalite

6,2 'jasný typ odporovej dotykovej obrazovky

Odporové zobrazovacie panely Pioneer Clear Type Resistive sú určené pre krásnu, ostrú a podrobnú reprodukciu displeja so zvýšenou viditeľnosťou.

Vstup druhého fotoaparátu

Užite si pohodlie sekundárnej kamery, ktorá vám bude pomáhať pri jazde, odťahovaní alebo parkovaní

13-pásmový grafický ekvalizér

upravte si podrobný zvukový výstup pre hudobný zážitok šitý na mieru vašich preferenciám

Osvetlenie displeja

zosúladený displej a osvetlenie tlačidiel s interiérovým osvetlením vozidla pomocou ponuky viac ako 210 000 farieb a nekonečných farebných kombinácií

TU

Vďaka TU je váš navigačný prijímač Pioneer pripravený na cestu. Každá aktualizácia mapy obsahuje nové a upravené cesty, zaujímavé miesta, adresy, značenie a ďalšie.

Apple CarPlay

uskutočňujte hovory, používajte Mapy, počúvajte hudbu a pristupujte k správam iba slovom alebo dotykom a zažite najlepší zážitok z iPhone v automobile

Bluetooth

maximalizovať možnosti pripojenia pre volanie bez použitia rúk a jednoduché bezdrôtové streamovanie zvuku

Produkt schválený digitálnym rádiom

Na to, aby mohli výrobcovia používať značku začiarknutia, musia spĺňať minimálnu špecifikáciu overenú nezávislým testovaním. Všetky produkty Pioneer, ktoré používajú túto značku, boli testované a schválené, aby ste mohli nakupovať s istotou.

Duálne USB

Duálne USB otvára pre váš systém úplne nové možnosti. Pripojte iPod® spolujazdca a urobte svoj vlastný pripojený, čím viac vaša hudba zdvojnásobíte. Majte svoj iPod® v aute a pridávajte nové skladby do mixu pomocou USB disku. Možností je neúrekom.

Spotify

K Spotify stačí pridať váš smartphone cez USB alebo Bluetooth a pohodlne prechádzať obľúbené zoznamy skladieb, albumy, skladby a umelcov pomocou ovládacích prvkov hlavnej jednotky.

FLAC

Vychutnajte si bezstratové digitálne zvukové súbory FLAC vo vozidlách s výstupom prehrávania v kvalite CD bez prevádzkovej kontroly

Prehrávač CD / DVD

Užite si úžasnú presnú reprodukciu zvuku zvukového disku a výnimočnú kvalitu obrazu

Vyrobené pre iPod / iPhone

S priamym ovládaním iPod a iPhone môžete svoje i-zariadenie spravovať priamo z palubnej dosky vášho automobilu a vytvoriť si vynikajúci zvuk.

** toto stereofónne zariadenie nie je vybavené anténou DAB, je potrebné ho dokúpiť zvlášť. 

15,75 cm / 6,2 ″ dotykový displej
Predný čiastočne odnímateľný
Mapy 45 európskych krajín, TMC, 10 miliónov POI,
DVD-R / RW / CD-R / RW / MP3 / WAV / WMA / DivX / Xvid / AAC / FLAC / MPEG4 / H.264
Wi-Fi
Wireless Mirroring
AppRadio Mode
Apple CarPlay
Apple Wireless Carplay
Spotify
2x USB port s ovládaním pre iPhone / iPod a App Mode
vstup Aux
Vstavaný - v súprave do auta Bluetooth
audio streaming A2DP Bluetooth
obsahuje externý mikrofón
RDS-EON tuner, FM MW 24 predvolieb
DAB + tuner zabudovaný do
4 x 50 W výkon MOSFET
13-pásmový grafický EQ
Auto EQ
High-pass filtre
Low-pass filtre
Časové zarovnanie
Sieťový režim
Ovládanie Sonic Center Ovládanie
hlasitosti MIXTRAX
Zvuk Retriever
Variabilné podsvietenie klávesov
3x predzosilňovač zosilňovača
Vysoké napätie 4V predzosilňovač
Dvojzónová
2x A / V vstup
1x A / V výstup
2x video vstup pre zadnú kameru.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info