STEG NIKO 1.40000

STEG NIKO 1.40000

NOVINKA

svetová novinka s neskutočným výkonom 40 000W RMS !! pre súťaže, kde žiaden kompromis nie je možný,iba kvalita !Made in Italy -Steg vyrobil tento zosilovač, aby ako prvý na svete pokoril hranicu 40KW poctivého výkonu a to v relatívne malom tele a výbornej kvalite.

  • Cena: 3699 € s DPH
quatro kalkulačka

Dostupnosť: Skladom u nás

Výrobca: STEG

Charakteristikou radu zosilňovačov STEG D triedy je veľmi malé skreslenie, ktoré dokážu udržať aj pri veľmi nízkom zaťažení. Vďaka NÍZKEJ TOLERANCII PASÍVNYCH KOMPONENTOV A PRESNEJ DIZAJNU ROZLOŽENIA, ktoré minimalizujú straty energie a robia výkon vynikajúcim. Použité komponenty sú zvoleného typu a majú osobitnú hodnotu, používajú sa rezistory a kondenzátory s nízkou toleranciou, polyesterová väzbová kapacita s vysokou linearitou s nízkym tepelným posunom a sú vyrobené špeciálne pre zvukové aplikácie. Výber každého jednotlivého zariadenia bol študovaný do najmenších detailov, každý prvok si nachádza svoje najlepšie miesto v jemných elektrických bilanciách systému, aby bol zaistený výnimočný výkon, ktorý je v priebehu času nemenný.

NIKO 1.40000, navrhnuté pre najťažšie výzvy SPL, kde sú podmienky napájania a impedancie záťaže skutočne extrémne. Dvojitý konektor napájania. Hodinová frekvencia 50 KHz stabilizovaná PWM (od 10,5V). Použitie 10 transformátorov E-ferit pre maximálnu účinnosť. 40 spínacích MOSFETov s 160 Ampérom, 0,010 Ohm, spolu s 6 400 A. Všetko spravuje mikroprocesor, ktorý sa okrem prepínania mosfetov stará o správu ochrán neustálym monitorovaním: 1) nízkeho vstupného napätia, 2) vysokého vstupného napätia, 3) skratu v konečnom štádiu 4) anomálnej absorpcie v konečnom štádiu. Ako prví na svete používame tento systém riadenia spínaného napájania navrhnutý v našich výskumných a vývojových laboratóriách, čo znamená, že rozpad zosilňovača je znížený na nulu aj v extrémnych podmienkach použitia. Séria vysokokvalitných vyhladzovacích kondenzátorov pre celkom 3 200 uF. Tyče z medenej výstuže, napájacie konektory vyrobené z masívnych mosadzných blokov a tlačený obvod s 120 μm medi pre veľmi nízke straty energie na cestách vysokého prúdu.
Tento zosilňovač má všetky vlastnosti, aby bol prvý vo svojej triede ...

OCHRANNÝ SYSTÉM
NIKO 1.40000 integruje rôzne ochranné systémy na riadenie nasledujúcich funkcií:

Skrat na výstupe

Rovnaký prúd cez reproduktory

Zvyšovanie teploty

Stlmenie v prechode zapaľovania

Napájacie napätie je mimo rozsahu

Inteligentné ovládanie ventilátora „INTELLISPEED"

Nerovnováha príkonu medzi dvoma konektormi

Početné „snímače" prítomné v obvode vysielajú nepretržitý tok údajov, ktoré sa spracúvajú veľmi vysokou rýchlosťou, ochranný systém reaguje okamžite, vhodne zasahuje a prostredníctvom LED na ovládacom paneli signalizuje akékoľvek poruchy. Druhý ochranný systém je riadený modulátorom, ktorý monitoruje spínací obvod v koncovom stupni.

GR.I.P.S. - Systém vylepšenej cesty
Aby sa zabránilo vytváraniu uzemňovacích slučiek v spojení medzi autorádiom a výkonovým zosilňovačom, boli v minulosti prijaté mnohé prostriedky a systémy vrátane oddelenia hmotnosti zosilňovača od hmotnosti autobatérie. Tento systém sa ukázal ako obzvlášť efektívny a spoľahlivý natoľko, že ho hlavní výrobcovia Hi-Fi automobilov dokázali tak, že ho prijali do svojich diel a používajú ho dodnes. V posledných rokoch, s príchodom elektronických injekcií, sa tento systém začína ukazovať ako nedostatočný, pretože má vyššiu účinnosť pri poruchách elektrického pôvodu, ale je menej efektívny v porovnaní s elektromagnetickými poruchami. Steg navrhol GR.I.P.S. schopné eliminovať obidva typy rušenia, alternatívu k vyváženým linkám, as výhodou neznižovania kvality zvuku pri zachovaní kompatibility s existujúcimi spojmi. GR.I.P.S. izoluje každú vstupnú hmotu od ostatných, čím sa zabráni vytváraniu zvonení aj pri multi-zosilnených a viackanálových realizáciách a tiež sa skracuje čas inštalácie, pričom sa vždy zabezpečí maximálna kvalita zvuku

INTELLISPEED - inteligentný regulátor výkonu chladiacich ventilátorov

Účinnosť chladiaceho systému triedy D 'patrí medzi najvyššie na trhu. Výnimočné charakteristiky rozptylu sú výsledkom inovatívnych možností dizajnu, vrátane systému dynamického núteného vetrania Intellispeed riadeného mikroprocesorom. Vysoký rozptyľovací výkon profilu rebier je kombinovaný s účinnosťou 6 ventilátorov integrovaných do bočných tunelov umiestnených tak, aby dopravovali studený vzduch do najvhodnejších miest. Integrované snímače nepretržite monitorujú tepelné / elektrické podmienky tranzistorov a diód a komunikujú s mikroprocesorom v reálnom čase. Riadiaci systém, ktorý interpretuje namerané hodnoty, reaguje na inteligentné riadenie ventilátorov a aktivuje ich, keď teplota chladiča prekročí 40 ° C. Pri zapnutom vetraní softvér riadi jeho tok a mení rýchlosť otáčania ventilátorov podľa získaných parametrov, aby vždy zaručil najlepšie pracovné podmienky triedy D.

Výkon 4 ohmy MONO Watt RMS - 10 až 14,4 voltov 15 000 x 1

Výkon 2 ohmy MONO Watt RMS - 10 až 14,4 voltov 25 000 x 1

Výkon 1 ohm MONO Watt RMS - 10 až 14,4 voltov 40000 x 1

CITLIVOSŤ VSTUPU:    Volt RMS 0,2 V - 5 V

ROZMERY:    832 x 62 x 230 mm

hmotnosť:    10 kg

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info