STEG Mercedes GLC

STEG Mercedes GLC

set reproduktorov pre vozidlá Mercedes bez systému Burmester - GLC (X253), GLC coupé (C253)

  • Cena: 999 € s DPH
  • Pred zľavou: 1099 €
  • Zľava: 100 €
quatro kalkulačka

Dostupnosť: Skladom u nás

Výrobca: STEG

Set presne pasujúcich reproduktorov pre kompletné ozvučenie vozidla, a to bez nutnosti čokoľvek upravovať. Tento set je určený pre vozidlá Mercedes bez systému Burmester - GLC (X253), GLC coupé (C253).

Set obsahuje:
Komponentné reproduktory STEG BZ40A - 1 x (2 x stredový + 2 x výškový)
Koaxiálne reproduktory STEG BZ40X - 1 x (2 x koaxiálny)
Centrálny reproduktor STEG BZ40C - 1 x (1 x centrálny)
Stredové reproduktory STEG BZ40B - 1 x (2 x stredový)
Subwoofery STEG BZW80L / R (2 x 20 cm subwoofer)
Odporúčame pripojiť ešte zosilňovač na subwoofery pre dosiahnutie maximálneho potenciálu. Pre jednoduchú inštaláciu do malých priestorov odporúčame zosilňovač ESX QM-TWO. (V originálnom audiosystému je totiž iba jeden 16 cm subwoofer a miesto druhého je záslepka)

STEG reproduktory pre Mercedes
Mercedes je určite synonymom kvality a nemeckej precíznosti. Čo sa týka audiosystémov, je to však ako v každom inom automobile. Nie je na neho príliš kladený dôraz. Ak nemáte vyložene S-Classe s príplatkovou audio výbavou Burmester 3D za 169 tisíc korún, zvuk si v Mercedese naplno neužijete. Majiteľom vozidiel tried C, E, S a GLC však prináša nádej na zlepšenie značka STEG. S komplexným programom upgradu je jediná na svete! Ako je zrejmé z filozofie značky STEG, všetky výrobky vychádzajú z niekoľkých rokov testovania a výberu tých najlepších materiálov. Nie inak tomu je aj u týchto reproduktorov pre vozidlá Mercedes, v ktorých sa celý tento mnohoročný vývoj zrkadlí.

Prečo je produkt unikátny?
Nemusíte vo vozidle nič upravovať, rezať alebo inak prispôsobovať, nijako zložito napájať zosilňovač na originálny systém, alebo narušovať elektroniku. Celé sety reproduktorov sú presne prispôsobené výmene originálnych, a to systémom plug and play. Jednoduchšie to už byť nemôže. Reproduktory sú citlivejšie, majú vyšší výkon a vďaka kvalitným materiálom tiež úplne iný zvukový prejav. Preto je tu obrovský rozdiel už pri napojení na originálny systém. Zámerom talianskych vývojárov bolo priniesť Vám zážitok zo živého koncertu do Vášho vozidla, a to sa s týmito reproduktormi podarilo na 100%. Celý set obsahuje vždy kompletne všetky reproduktory pre kompletnú výmenu, vrátane 2 presne tvarovaných subwooferov na originálnych miestach. Starostlivo však vyberajte set pre Vaše vozidlo. Záleží na tom, či máte základný sound systém, alebo Burmester - to je zrejmé v názve setu!

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info