AIV Connect 690200 svorka na batériu 2x20 / 10 mm² + skrutka M8

AIV Connect 690200 svorka na batériu 2x20 / 10 mm² + skrutka M8

VÝPREDAJ

Konštrukcia krytu šetriaca priestor zaručuje vynikajúcu dostupnosť poistiek a skrutiek.Veľkosť kľúča na všetkých skrutkách umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu.Spracovanie z úplného odliatku zaručuje najlepší možný tok elektriny.Redukčné objímky umožňujú rôzne priemery pripojenia a zaisťujú optimálne pripojenie aj pri menších prierezoch káblov.

  • Cena: 10 € s DPH
  • Pred zľavou: 15 €
  • Zľava: 5 €

Dostupnosť: Skladom u nás

Výrobca: AIV

Prierez kábla: 2x20 / 10 mm
Materiál: mosadz
Veľkosť skrutky: M8

AIV Connect: Vysoko kvalitné materiály pre najlepší výkon
AIV Connect je jedným z najucelenejších a najkomplexnejších programov na car audio na svete. Do tohto programu sa dostanú iba vybrané a najlepšie materiály, ako napríklad zliatiny s vysokým obsahom medi pre distribútorov, ako aj medené lanká a káble z vlastnej káblovej továrne v Nemecku.
Vďaka mnohým úvahám o tom, ako čo najlepšie vyrobiť produkt a ktorý má hlavný princíp pre každú inštalačnú aplikáciu, je AIV Connect rovnako koherentný.
Schopnosť vybrať si zo 4 rôznych sérií RCA káblov, 3 sérií reproduktorových káblov, vysoko flexibilných silových káblov, niektorých distribučných blokov a držiakov poistiek, ako aj užitočných nástrojov, ako sú inštalačné káble, spĺňa požiadavku mať správny produkt pre všetky aplikácie a cenové rozpätia.
Sme vyvinutí v Nemecku, aby sme zlepšili prenosové vlastnosti a dlhovekosť a prinútili našu vášeň prinášať najlepší možný zvuk do každého automobilu.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info