STEG DST401DII 480W Class-D Mini 4-kanálový zosilovač

STEG DST401DII 480W Class-D Mini 4-kanálový zosilovač

NOVINKA

zvukovo fascinujúci digitálny 4-kanálový zosilovač triedy D, v mini rozmeroch ! Made in Italy !

  • Cena: 349 € s DPH
  • Pred zľavou: 399 €
  • Zľava: 50 €
quatro kalkulačka

Dostupnosť: Skladom u nás

Výrobca: STEG

STEG DST401DII 480 W Mini-4-kanálový zosilňovač triedy D
V súlade s absolútnymi kritériami kvality sa realizuje myšlienka série DST. Úplná harmónia dosiahnutá s posadnutou pozornosťou na každý detail. Aj ten najmenší detail je navrhnutý a vyrobený tak, aby čo najlepšie uspokojil jeho funkciu.

ui

JEMNÉ MATERIÁLY
Štruktúra je úplne z hliníka, opracovaná a jemne upravená. Doska s plošnými spojmi je skonštruovaná z materiálov, ktoré spĺňajú vojenské normy a profesionálne štandardy, vystužené zlacenými medenými tyčami na zvládnutie veľmi vysokých prúdov.

COMPONENTS
Vysoká kvalita a presnosť, mosfety vybrané jeden po druhom, pevné svorkovnice vyrobené z pevného materiálu, ktorý prijíma veľké káble a pasívne komponenty s veľmi nízkou toleranciou.

DESIGN
Formy navrhnuté funkčne, elegantne a sofistikovane. Navrhnuté na rýchlu likvidáciu tepla.

SOUNDS
Záverečná fáza a predzosilňovač ako syntéza know-how STEG. Exkluzívne obvody ako GR.I.P.S. (čo eliminuje všetky vonkajšie poruchy), Straigth-In (znížená signálová cesta) a nové ovládače zvukových súborov úplne v diskrétnych komponentoch, srdce Bel Suono DSTseries.

MOC
DSTseries, názov týchto nových elektroník. predstavuje záväzok, ktorý prijala spoločnosť STEG pri vytváraní zosilňovačov navrhnutých okrem zvuku pre súťaže. Dostupná energia, vysoký prúd a pôsobivá dynamika patria medzi vlastnosti zaručené projektom, ktorý nešetril ničím. Masívne použitie veľmi výkonných polovodičov, distribúcia energie na rôznych transformátoroch paralelne a použitie mimoriadne efektívneho systému rozptylu zaručujú všetku energiu a spoľahlivosť potrebnú na nepretržité riadenie akéhokoľvek typu záťaže až do 2 ohmov.

FUNKCIE
Početné funkcie, ktoré sa nachádzajú na vstupnom paneli, tvoria systém SMMS (STEG MULTIWAY MODULAR SYSTEM). Dva samostatné a nezávislé filtre LP a HP - horná priepustnosť, dolná priechod, plochá - konfigurácia sklonu 12 dB -. SMMS umožňuje vytvorenie sofistikovaných viaccestných systémov (3,4,5,6 a viac, v závislosti od inštalačných potrieb), čím sa zabraňuje použitiu nákladného a hlučného externého kríženia, ktoré výrazne zhoršuje zvuk.

rozmery 224x110x50mm

Zosilňovač typu produktu   Zosilňovač triedy D
Kanály 4 kanály
Diaľkové ovládanie č
Výkon (RMS) 480 W
Výkon RMS 4Ω 4 x 75W
Výkon RMS 4Ω (premostený) 2x 240 W
Výkon RMS 2Ω 4x 120 W
Výkon RMS 2Ω (premostený) -
Výkon RMS 1Ω -
Výkon RMS 2Ω (prepojený) -
Hornopriepustný filter (HPF) 50 Hz - 200 Hz / 12 dB
Dolnopriepustný filter (LPF) 50 Hz - 200 Hz / 12 dB
podzvukové -
Čiastková fáza -
Zvýšenie basov 0-12 dB pri 45 Hz
Pomer S / N> 95 dB
THD @ Menovitý výkon <0,08%
Vstupná citlivosť 150mV - 1,5V | 500 mV - 5V | 1V - 10V
Testované napätie 12V

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info