Laserworld EL-400RGB

Laserworld EL-400RGB

AKCIA

poloprofesionálny plnefarebný laser

  • Cena: 249 € s DPH
  • Pred zľavou: 299 €
  • Zľava: 50 €
quatro kalkulačka

Dostupnosť: do 14 dní

Výrobca: Laserworld

Laserworld EL-400RGB je poloprofesionálny laserový systém RGB show s celkovým výkonom 400mW popri super rýchlom krokovom motore s rýchlosťou 3-8kpps, ktorý ponúka krištáľovo čisté grafické projekcie, ako aj tri výkonné laserové diódy a množstvo funkcií a ovládacích prvkov. Tento laser je ideálny ako pre užívateľov prvý krát, tak aj pre fanúšikov falošných laserov a tiež sa hodí priamo doma v akomkoľvek svetelnom inžinierstve arzenálu, laser môže byť použitý pre mobilných zábavcov, malých až stredne veľkých klubov a barov, hudobných miest, festivalov, domov párty, divadlá a živé podujatia.

Tento prehliadací laser je vybavený tromi super výkonnými laserovými diódami, ktoré dokonalo spolupracujú, aby zabezpečili živé, krásne farby a ultraľahké svetelné lúče. 110mW červená laserová dióda vám poskytne vlnovú dĺžku 650nm; 50mW zelená dióda vám dáva vlnovú dĺžku 532nm, zatiaľ čo 160mW modrá laserová dióda pracuje na dosiahnutí vlnovej dĺžky 445nm. Laserové lúče majú priemer približne 3 mm a zároveň ponúkajú rozdiely okolo 2 mrad, zatiaľ čo systém super rýchleho krokového motora poskytuje vynikajúce výčnelky.

Model EL-400RGB je dodávaný s troma režimami prevádzky; Režim ovládania DMX, ktorý vám umožní ovládať vlastné prispôsobené svetelné indikátory, zvukovo aktivovaný režim, ktorý využíva integrovaný mikrofón na osvetlenie tanečnej hudby a automatický režim, ktorý prechádza 50 predprogramovanými vzormi, ako sú vlny, tunely, ploty a rovnomerné vrstvy. V režime aktivovanom zvukom môže byť citlivosť zmenená pomocou ovládacieho prvku umiestneného na zadnej strane jednotky. Na zadnej strane laseru je tiež kľúčový bezpečnostný spínač a 3-kolíkový DMX vstup / výstup.

Technické údaje:
Typický celkový výkon: 400 mW
Zaručený výkon: 320 mW
Napájanie červená: 110 mW / 650 nm
Zelený výkon: 50 mW / 532 nm
Výkonná modrá: 160 mW / 445 nm
Parametre lúča: približne 3 mm / 2 mrad
Laserové zdroje: dióda, laser DPSS
Trieda laseru: 3B
Režimy prevádzky: automatický režim, hudobný režim, DMX
Skener: krokový motor (3-8 kp / s)
Základný vzor: približne 50 (úrovne, tunely, mriežky, vlnové efekty atď.)
Príslušenstvo: napájací kábel, návod na použitie, blokovanie, kľúč
Napájanie: 85 V - 250 V striedavého prúdu
Spotreba energie: 30 W
Rozmery: 255/245/100 mm
Hmotnosť: 3,9 kg

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info