Blinder COB 1kW

Blinder COB 1kW

Najnovšia séria produktov navrhnutá a vyrobená v Poľsku je zárukou kvality a spoľahlivosti. Mnoho moderných funkcií, ktoré sa používajú v rade Flash Professional, v kombinácii s robustnou konštrukciou, unikátnym dizajnom a všestrannosťou poskytuje jednoduché používanie a najvyššiu kvalitu svetelných efektov za takmer všetkých podmienok.

  • Cena: 1500 € s DPH
quatro kalkulačka

Dostupnosť: Skladom u nás

Výrobca: Flash

Špeciálne zariadenie s výkonom 1kW, ktorý je založený na štyroch COB LED diódach vo forme LED Blinder. Poskytuje veľmi vysoký jas, ľahké ovládanie a množstvo užitočných funkcií. Prístroj bol navrhnutý s cieľom pohodlia a rýchlej inštalácie vo veľkých inštaláciách. Systém MultiBolt umožňuje pripojiť viacero zariadení v blokoch.

Moderná vlastná elektronika

Zariadenia boli vybavené obnovením signálu DMX a elektronickou ochranou proti prehriatiu, čo umožňuje bezproblémovú inštaláciu bez potreby ďalšej elektroniky. Schopnosť vybrať jeden z dvoch režimov ventilátora vám umožňuje používať príslušenstvo napr. v podmienkach, kde kľúčovým kritériom je pokojná práca. Ak je vašou prioritou plný výkon pri vyšších teplotách okolia - režim "Disco" zabezpečí dostatočné chladenie v náročných podmienkach.

Jedinečný, patentovaný dizajn

Vynikajúci dizajn je jedným z najcharakteristickejších prvkov radu Flash Professional. Spolu s vysokou kvalitou a robustným dizajnom robí nový produkt ideálnou voľbou pre majiteľov malých disko klubov a veľkých organizátorov podujatí. Špeciálna konzola s ergonomickou rukoväťou a viacerými montážnymi otvormi poskytuje veľké pohodlie. Zariadenia sa vyznačujú vysokou kvalitou a spoľahlivosťou.

75

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info