STEG K1.2500

STEG K1.2500

doporučujeme !

High end monoblok pre najnáročnejších zákazníkov !

  • Cena: 800 € s DPH

quatro kalkulačka

Dostupnosť: Skladom u nás

Výrobca: STEG

Funkciou série zosilňovačov triedy D je veľmi nízke skreslenie, ktoré je možné udržiavať aj pri veľmi malom zaťažení. Vďaka NÍZKOU TOLERANCIOU PASÍVNYCH KOMPONENTOV A ZÁKLADNÝM DESIGNOM, ktorý minimalizuje stratu energie a dosahuje vynikajúce výkony. Použité komponenty sú vybraného typu a majú osobitnú hodnotu, používajú sa pri nízkych tolerančných odporoch a kondenzátoroch, spojenie s vysokou lineárnosťou s nízkym tepelným driftom a polyesterovou kapacitou vyrobené špeciálne pre zvukové aplikácie. Voľba každého jednotlivého zariadenia bola preskúmaná v každom detaile, každý prvok nájde svoje najlepšie umiestnenie v jemnej rovnováhe elektrického systému, aby sa zabezpečil maximálny výkon, nemenný v čase.

SYSTÉM OCHRANY
K1 | 25000 integruje dva ochranné systémy globálne spravované mikroprocesorom, ktorý má za úlohu nepretržite vykonávať kontrolu nasledujúcich funkcií:
Výstupný skrat
Priamy prúd k vodičom reproduktorov
Zvýšenie teploty
Zrušenie zapnutia
Napájacie napätie je mimo dosahu
Inteligentné ovládanie ventilátora "INTELLISPEED"
Množstvo "senzorov" na okruhu vysiela nepretržitý dátový tok, ktorý sa spracováva vysokou rýchlosťou. Vďaka špecializovanému softvéru systém ochrany reaguje okamžite, správne zasahuje a hlási akékoľvek poruchy prostredníctvom LED na ovládacom paneli. Druhý ochranný systém je riadený modulátorom, ktorý riadi spínací obvod na poslednom stupni

GR.I.P.S. - systém vylepšenej trasy pozemnej komunikácie

Aby sa zabránilo vytváraniu hromadných krúžkov v spojení medzi autorádiom a výkonovým zosilňovačom, bolo v minulosti prijaté množstvo prostriedkov a systémov vrátane oddelenia hmotnosti zosilňovača od hmotnosti zosilňovača vozidla. Tento systém sa ukázal byť obzvlášť efektívny a spoľahlivý tak, že veľkí výrobcovia automobilov Hi-Fi si osvojili svoje vlastné úspechy a využili ho až po súčasnosť. V posledných rokoch, s príchodom elektronického vstrekovacieho systému, ktorý začína byť nedostatočný, pretože má vyššiu účinnosť na elektrický šum, ale je menej účinný vzhľadom na elektromagnetickú povahu. Steg navrhol systém GR.I.P.S. schopný rozbiť oba typy porúch, alternatívu k vyváženým linkám a s výhodou, že nedegraduje kvalitu zvuku pri zachovaní kompatibility s existujúcimi pripojeniami. Okolo GR.I.P.S. izoluje každý vstupný priestor od ostatných, odvráti generáciu zvonení aj pri multiamplifických úspechoch, viackanálový a tiež znižuje čas inštalácie, vždy zabezpečuje najvyššiu kvalitu zvuku.

INTELLISPEED - Inteligentný regulátor výkonu ventilátorov chladenia

Účinnosť chladiaceho systému triedy D patrí medzi najvyššie na trhu. Mimoriadne rozptylové charakteristiky sú výsledkom inovatívnych návrhov, vrátane dynamického systému núteného vetrania Intellispeed riadeného mikroprocesorom. Vysoký účinok rozptýlenia krídlového profilu je spojený s účinnosťou 6 ventilátorov integrovaných v bočnom tuneli, umiestnených tak, aby v chladiacom vzduchu preniesli najvhodnejšie body. Integrované snímače priebežne monitorujú tepelné podmienky / elektrické vlastnosti tranzistorov a diód, ktoré komunikujú s mikroprocesorom v reálnom čase. Riadiaci systém, ktorý interpretuje zistenia, reaguje s inteligentným riadením ventilátorov a aktivuje sa, keď teplota chladiča prekročí 40 ° C. Vetranie je vložené, softvér riadi prietok zmenou rýchlosti otáčania bežiacich ventilátorov získané parametre s cieľom vždy zabezpečiť najlepšie pracovné podmienky triedy D ''.

Výkon 4 ohmov monoWatt RMS - 11 až 14,4 Volt 750 x 1
Výkon 2 ohmov monoWatt RMS - 11 až 14,4 voltov 1400 x 1
Výkon 1 ohm monoWatt RMS - 11 až 14,4 voltov 2500 x 1

Nastavenie CITLIVOSTI:  Napätie RMS 0,2 V - 5 V

ROZMERY:  500 x 56 x 232 mm

hmotnosť:  6,47 kg

o

 

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie