Laserworld PRO-800 RGB

Laserworld PRO-800 RGB

AKCIA

Laserworld PRO-800RGB je výkonný RGB laser show projektor s výstupným výkonom až 800mW

  • Cena: 799 € s DPH
quatro kalkulačka

Dostupnosť: do 14 dní

Výrobca: Laserworld

Laserworld PRO-800RGB je biele svetlo laserový systém RGB s celkovým výkonom až 800mW.Projektor je vybavený nielen rýchle skenery pre laserové projekcie kvapalné, ale tiež má veľmi jasne červená s 637nm, ktorá má podstatne lepšiu viditeľnosť než červená s 650 nm. Okrem toho, tenší a presnejšie profil lúča. Laserworld PRO-800RGB je teda veľmi dobre viditeľné a ideálne pre laser ukazuje, ako aj pre grafické projekcie.

Tento laser obsahuje analógové modulácie, ktorá zaisťuje zlepšenú gradient a oveľa širšiu paletu farieb. Vďaka týmto vlastnostiam sa Laser World PRO 800RGB ideálny pre všetky typy laserových aplikácií, v ktorých je veľa rôznych odtieňov a prechodov, ktoré majú byť zastúpené.

Veľkou výhodou projektorov série Proline sú integrované sklenené efekty, ktoré možno natáčať v rýchlom okrem servomotorov do normálneho režimu snímania. Podobne, optický lavice ďalší mriežkové efekty. Ale aj bez účinkov zaujímavých laserovej show a grafické výstupky môžu byť zobrazené.

Vstavaných efektov:

Integrované efekty možno zvoliť vhodné nastavenie DIP prepínač na zadnom paneli, alebo cez regulátor DMX. Okrem toho je možné ovládať pomocou Ilda:
- as pevným vplyv na nastavenie dip-switch
- cez DMX, účinky môžu byť ovládané jednotlivo
- alebo v automatickom alebo hudobného režimu. Tu je automatická záležitosť efektov
V automatickom režime a hudby, fixné efekt na relatívnu nastavenie dip prepínačov môže byť vydaný.

Nastavenie DIP prepínač Proline série:
Normálny režim skener - pre zaujímavých laserové show a grafické výstupky (DIP prepínač 5)
Režim mriežka výbuch - vzor je zobrazený veľký priestor často násobí (DIP spínač 6)
Režim 3D efekt - robí každý vzorku fascinujúce objekt (DIP spínač 8) 3D-like
režim kruhové štruktúry účinok - príslušný vzor v stredu sa násobí a reprodukované v kruhoch okolo stredového výstupku okolo (DIP 7)
Riadiaci počítač:
Laserworld PRO-800RGB má rozhranie ILDA pre profesionálne ovládanie počítača. To umožňuje vlastniť alebo vopred naprogramované laser show s pomocou ovládacieho softvéru lasera, ako je napríklad Hrať Phoenix alebo šupinavce.

Režim DMX:
DMX prefabrikované vzory, ako sú vlny, tunelov, kruhy atď môžu byť zobrazené v rôznych farbách a možnosťami rýchlosti.

Automatický režim:
Laserový systém má automatický režim, ktorý automaticky reprodukuje vopred pripravený vzor. (Dip spínač 1 a 10)

Režim hudby:
Keď je aktivovaný režim hudba, laser premieta v rytme hudby. Citlivosť mikrofónu možno ľahko prispôsobiť na zadnej strane projektora. (Dip prepínač 10)

Okrem uvedených spôsobov laserový projektor má tiež režim master-slave. Showlaser rovnakej série (podriadených projektory), pripojený cez DMX s hlavným projektora (master projektor) získania, v tomto režime, za rovnakých podmienok ako hlavný projektora.

Stabilné puzdro lasera World PRO-800RGB je veľmi kompaktný a má rozmery iba 27 x 19 x 16 cm cm (L / W / h). Veľmi zvláštne rys puzdra montážneho držiaku, ktorý umožňuje pripevniť zariadení v takmer ľubovoľnej polohe. Táto funkcia umožňuje rýchle a jednoduché pevné inštalácie veľmi jednoduchá.
Mikrofón pre režim hudby a stavové LED sú umiestnené vedľa výjazdu okno lasera na prednej strane Laser World PRO 800RGB. V režime hudby, MIC LED bliká, keď je mikrofón prijíma zvukové signály. Druhá LED svieti, keď je laser v prevádzkovom režime.

Na zadnej strane laserového systému, niektoré nastavenia a rôzne rozhrania nájdený. Okrem pripojenia pre napájanie a spínačom zapnuté / vypnuté, sú tu aj rozhranie pre vstupy a výstupy pre DMX a ILDA a prepojovacieho rozhrania. Je ILDA aktívne pripojenie, zelená LED dióda vedľa rozhrania ILDA. Integrovaný kľúčový spínač zabraňuje zneužívaniu lasera neoprávnenými osobami. Laserworld PRO-800RGB má Bezpečnosť, ochranu pomocou 'Scan to nepodarí, ten na zadnej strane projektora zapína a vypína. Ak je aktívna ochrana zabraňuje na výstupe projektor, koncentrovaný ednonosníkové.
Dva gombíky, ktoré sú tiež umiestnené na zadnom paneli, umožňujú nastavenie veľkosti vzorky a citlivosti mikrofónu. Okrem toho existujú tiež DIP prepínače zistiť, s akou môžu byť nastavené rôzne prevádzkové režimy a adresa DMX. Špeciálne upevňovacie oká pre bezpečnostné upevňovacie laná bol tiež integrovaný.

Laserworld PRO-800RGB je vybavený červenej a zelenej diódy modulov a zelenej DPSS laserového modulu. Červená dióda má vlnovú dĺžku 637nm a má veľmi dobré charakteristiky lúča. Spolu so zelenou DPSS laserovým modulom s vlnovou dĺžkou 532nm a kráľovskej modrej diódy s vlnovou dĺžkou 445nm, laserové zdroje rozvíjať brilantné a žiarivé farby.

Projektor má veľmi dobré vlastnosti, lúč s priemerom lúča okolo 3 mm a pre divergenciu lúča asi 1,3mrad. Zároveň systém ponúka galvanometra systém s až 40Kpps, snímanie uhla až do 40 ° a uhlom vyžarovania v mriežkových účinky až do 80 °.

Laserworld PRO-800RGB je výkonný biele svetlo lasera. Prístroj je vhodný pre súkromné ​​a profesionálne použitie a je ideálny pre použitie v stredných až veľkých klubov, diskoték a nočných klubov, rovnako ako na ďalších miestach strán. Pre mobilné DJs a autopožičovňami, a tento systém je skvelým riešením.

špecifikácie:
Celkový výkon typický: 800mW
Minimálny výkon: 700mW
Power červeno:> 120mW / 637nm
Power Green:> 120mW / 532nm
Power modro:> 460mW / 445nm
parametrov zväzku: 3 mm / cca 1.3mrad
Laserové zdroje: diódy, DPSS laserové
Trieda lasera: 4
Prevádzkové režimy: režim Auto, režim prehrávania hudby, DMX, Ilda
Skener: do 40Kpps na Galvo systému, @ 4 °
Scan uhol max :. 40 ° max. / 80 ° pre sklenené efekty
Základné vzory:> 200 (. Vrstiev, tunely, ploty, vlny pod; mreže a 3D efekty)
Príslušenstvo: napájací kábel, manuál, konektor blokovanie, kľúčové
Napájanie: 85V - 250V AC
Spotreba elektrickej energie: 50 W
Rozmery: 270/190/160 mm
Hmotnosť: 4,5 kg

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info