KENWOOD DMX9720XDS

KENWOOD DMX9720XDS

autorádio roka 2020-2021 podľa EISA, DMX9720XDS kombinuje užívateľsky príjemné funkcie s vysoko kvalitným dizajnom a vynikajúcim zvukom. 10,1-palcová dotyková obrazovka s antireflexnou úpravou HD má intuitívne a prispôsobiteľné rozhranie, ktoré je bránou k jej rozsiahlym možnostiam vrátane bezdrôtovej integrácie Apple CarPlay a Android Auto, duálneho pripojenia k smartphonom a podpory až štyroch kamier do auta pre plný uhol pohľadu.

  • Cena: 1049 € s DPH
quatro kalkulačka

Dostupnosť: do 14 dní

Výrobca: Kenwood

Kľúčové vlastnosti
25,7 cm (10,1 ") HD displej s technológiou„ OPTICAL BONDING "
Antireflexný a antireflexný povrch obrazovky
Bezdrôtové CarPlay
Bezdrôtové zrkadlenie pre kompatibilné smartphony s Androidom
Apple CarPlay a Android Auto na pripojenie kompatibilného smartfónu cez USB
Spotify cez CarPlay / Android Auto
Vstup HDMI / MHL na pripojenie najnovších smartfónov na prenos zvuku a videa (iPhone 5, smartphony s Androidom MHL)
Integrovaný digitálny rozhlasový prijímač vrátane nepretržitého prepínania medzi DAB a FM (plynulé miešanie), funkcia prezentácie
Bluetooth handsfree systém pre Handsfree (HFP 1.7) a A2DP (vrátane AVRCP 1.5), vrátane káblového mikrofónu
Paralelne je možné pripojiť 2 telefóny
3 audio streamovacie zariadenia je možné pripojiť súčasne (Kenwood Music Mix)
Odnímateľný zadný kábel USB pre zvukové a obrazové dáta (MPEG1 / 2/4 H.264, WMV, FLAC, WAV, AAC, WMA a MP3)
Ovládanie iPod / iPhone * cez USB s funkciou nabíjania až 1,5 ampéra
RDS tuner s 20 predvoľbami staníc, „Radio Text Plus"
Vstup HD kamery pre kameru spredu / zozadu (voliteľné CMOS-740HD)
4 kamerové vstupy
Nastaviteľné parkovacie pokyny pre cúvaciu kameru môžu byť zosvetlené
Zvukový procesor s 13-pásmovým grafickým ekvalizérom, korekciou času a digitálnym prechodom
Parametrický EQ
Prehrávanie zvuku vo vysokom rozlíšení (súbory WAV a FLAC z USB s rýchlosťou až 192 kHz / 24 bitov)
Bezdrôtový zvuk s vysokým rozlíšením (LDAC)
3 výstupy predzosilňovača (predný, zadný, pomocný) s 5 voltami

HLAVOVÁ JEDNOTKA EISA DO AUTA 2020 - 2021
„Kenwoods DMX9720XDS je dokonalý všestranný produkt, ktorý boduje ľahkým používaním, ako aj kvalitou a špičkovými zvukovými funkciami. Vďaka 10,1-palcovému HD monitoru s nízkym odrazom, intuitívnemu konfigurovateľnému používateľskému rozhraniu, bezdrôtovému rozhraniu Apple CarPlay a Android Auto je DMX9720XDS Aktuálne. Je možné kontaktovať dva telefóny súčasne, dokonca sú k dispozícii aj štyri z kamier, ktoré umožňujú celkový výhľad na vozidlo. Podpora Hi-Res s možnosťou prehrávania FLAC a DSD zaisťuje optimálny zvuk Vďaka Bluetooth 5.1 zaisťuje certifikácia LDAC najlepšiu možnú kvalitu. Ak k tomu pridáte vynikajúco implementované pripojenie DAB +, HDMI a USB, získate pre auto ideálneho zabávača. "

10,1 palcový HD displej s technológiou „OPTICAL BONDING"
Veľký 10,1 palcový LCD displej (uhlopriečka 25,7 cm) poskytuje brilantné farby s vysokým kontrastom a pôsobivou ostrosťou. Je vybavený najmodernejším elektrostaticky kapacitným dotykovým panelom, HD LCD panelom s rozlíšením 1280 x 720 (720P) a bielym LED podsvietením. Zaujme vysokou svietivosťou a mimoriadne širokými pozorovacími uhlami. Technológia optického spojenia použitá v modeli DMX9720XDS umožňuje pripojiť dotykový panel a displej k jednej jednotke pomocou rôznych adhezívnych technológií. Počas procesu lepenia je vzduchová medzera medzi dotykovým panelom a displejom v čistej miestnosti nahradená priehľadným lepidlom, aby sa zabezpečila bezporuchová dotyková funkčnosť, zatiaľ čo odrazy sa znížia a zlepší sa čitateľnosť.

Apple CarPlay
CarPlay - inteligentný a bezpečný spôsob, ako používať váš iPhone v automobile. S programom KENWOOD sa tento typ integrácie iPhone posúva na novú úroveň: hlasové príkazy sú spoľahlivo implementované pomocou funkcie Siri, alternatívne je možné pomocou veľkých tlačidiel ovládať Apple Maps, telefónne funkcie alebo hudobný prehrávač. Najnovšia verzia systému iOS (iOS 12.0 a novšia) podporuje aj navigačné aplikácie ako Google Maps ™ a Waze ™. Vďaka funkcii WiFi modelu DMX9720XDS je možné inteligentné telefóny Apple pripojiť dokonca bezdrôtovo. (Vyžaduje sa kompatibilný smartphone).

Bezdrôtové zrkadlenie pre Android
Vďaka funkcii WiFi moniceiveru DMX9720XDS je možné pripojenie vykonať veľmi pohodlne bezdrôtovo prostredníctvom bezdrôtového zrkadlenia Android. Získate tak rýchly a ľahký prístup ku všetkým aplikáciám vrátane navigácie a hudby prostredníctvom dotykovej obrazovky.

Android Auto
Používatelia inteligentných telefónov so systémom Android si môžu do vozidla pohodlne vziať svoje známe prostredie inteligentného telefónu vďaka „Android Auto" vyvinutému spoločnosťou Google. Užívateľské rozhranie Android Auto je navrhnuté pre obzvlášť jednoduché a intuitívne ovládanie; ako alternatívu k ovládaniu pomocou veľkoryso dimenzovaných dotykových tlačidiel možno mnohé aplikácie poskytované Android Auto ovládať aj pohodlne a bez toho, aby ste pomocou hlasového ovládania zložili ruky z volantu. . Je dokonca možné vyhľadať telefónny kontakt a uskutočniť hovor bez toho, aby ste museli stlačiť tlačidlo na moniceiveri alebo smartfóne. Schopnosť diktovať a nahlas čítať textové správy završuje praktické komunikačné funkcie Android Auto. Okrem prístupu do vlastnej hudobnej knižnice pripojeného smartfónu je možné využívať aj streamovaciu službu „Hudba Google Play". Android Auto používa na navigáciu osvedčené „Mapy Google" a umožňuje presné hlasové navádzanie po trase vrátane integrácie aktuálnych údajov o premávke, jasného navádzania do jazdných pruhov a mnohých ďalších doplnkových funkcií. Okrem základných aplikácií
Mnoho ďalších aplikácií je kompatibilných s Android Auto a môže rozšíriť škálu funkcií o služby správ, internetové rádiové služby alebo iné kompatibilné aplikácie. Android Auto je určený na použitie so smartphonmi so systémom Android od OS 5.0 (Lollipop), smartphone sa pripája pomocou USB kábla, ktorý slúži aj na nabíjanie smartfónu počas prevádzky.

Bezdrôtové Hi.Res Audio
Zvuk s vysokým rozlíšením je formát s kvalitou zvuku, ktorá prekonáva štandard CD! Hi-Res Audio spája všetky podrobnosti vašej obľúbenej hudby a oživuje vaše obľúbené skladby! Vďaka obzvlášť širokej škále obrázkov, ktorá obsahuje aj extrémne vysoké a obzvlášť nízke frekvencie, sa môžete ponoriť do úžasne realistického zážitku z počúvania. DMX9720XDS podporuje Hi-Res zvuk bezdrôtovo cez LDAC. LDAC je technológia kódovania zvuku, ktorá umožňuje prenos zvuku Hi-Res cez pripojenie Bluetooth.

Bluetooth handsfree súprava do auta
Modul Bluetooth umožňuje bezpečné a pohodlné telefonovanie počas jazdy. Kvalitu hlasu zaisťuje dodávaný externý mikrofón a sofistikované spracovanie zvuku s potlačením ozveny a šumu v pozadí. Obzvlášť praktická je možnosť spojenia dvoch telefónov súčasne a ich paralelnej prevádzky. S novou funkciou „Kenwood Music Mix" je možné paralelne prepojiť až 5 telefónov na prehrávanie hudby. Na streamovanie zvuku cez A2DP sa používa profil AVRCP 1.5 s rozšírenými ovládacími a vyhľadávacími funkciami vrátane zobrazenia titulu, interpreta, albumu atď. Vďaka dotykovým ponukám je ovládanie všetkých funkcií Bluetooth hračkou, prístup do telefónneho zoznamu mobilného telefónu je možný, rovnako ako funkcia spätného volania.

Kenwood Remote S.
Aplikácia Kenwood Remote S premení kompatibilné smartphony so systémom Android a Apple na komplexné diaľkové ovládanie kompatibilných moniceiverov Kenwood. Aplikácia sa ovláda pomocou veľkých dotykových tlačidiel, pomocou ktorých je možné vykonávať základné príkazy, ako sú pozastavenie alebo preskočenie titulu, prostredníctvom aplikácie v smartfóne. Aplikácia Kenwood Remote S je bezplatne k dispozícii v obchodoch Google Play a App Store.

Viac informácií...

DSP s digitálnou korekciou času
Rôznorodé digitálne zvukové funkcie monoboxu Kenwood pomáhajú ideálne implementovať brilantný zvuk 24-bitového D / A prevodníka aj za zložitých akustických podmienok v automobile. Okrem 13-pásmového ekvalizéra alebo digitálneho aktívneho výhybky pomáhajú funkcie ako „Stage EQ", aby bolo prehrávanie hudby vo vozidle čo najrealistickejšie a vernejšie originálu. Digitálny zvukový procesor navyše umožňuje korekciu behu pre správne načasovanie prehrávania hudby a je možné ho nastaviť individuálne pre každý kanál.

Parametrický EQ
Pomocou tohto ekvalizéra môžete vykonávať profesionálne nastavenia zvuku,
aby ste dosiahli najlepšiu možnú kvalitu zvuku vo vašom vozidle.
Vďaka širokej škále možností prispôsobenia a jemne nastaviteľným
filtrom horného a dolného toku sa vaše vozidlo stane vašou vlastnou koncertnou sálou!

4 kamerové vstupy
Vďaka štyrom kamerovým vstupom ponúka model DMX9720XDS maximálne pohodlie, flexibilitu a zabezpečenie. K kamerovým vstupom je možné pripojiť napríklad prednú kameru, Kenwood Dashcam DRV-N520, kameru pre spätný výhľad a zrkadlové kamery. Alternatívne sú podporované aj ďalšie konfigurácie, ako napríklad pripojenie dvoch kamier vonkajších zrkadiel, prednej kamery a zadnej kamery.

HD vstup pre prednú / zadnú kameru
Voliteľný fotoaparát CMOS-740HD je možné pripojiť k vstupu pre kameru spredu alebo zozadu fotoaparátu DMX9720XDS a zobrazuje obraz v skutočnom rozlíšení 1280 x 720 (720P) HD. Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) používaná fotoaparátom tiež pomáha eliminovať rušenie obrazu spôsobené obzvlášť tmavými alebo jasnými svetelnými podmienkami, čo z neho robí ideálnu možnosť predného / zadného fotoaparátu.

 

Zvukové charakteristiky
Výstupný výkon (MOSFET Power IC) 4 x 50W
Výstup predzosilňovača 3RCA: Predný / Zadný / Subwoofer
Výstupná úroveň predzosilňovača 5V
Posunutie hlasitosti Áno
2 zónové ovládanie Áno
Vyváženie pravého a ľavého kanálu, nastavenie vyváženia predného a zadného kanála Áno (cez DSP)
Obrysová funkcia (hlasitosť) Áno, pomocou DSP
Zvýraznenie basov Áno, (cez DSP)
Stíšenie (-20 dB) s jemným obnovením hlasitosti Áno
Ekvalizér Áno, 13-pásmový grafický ekvalizér
Digitálny zvukový procesor (DSP) Áno
Digitálna časová synchronizácia (DATA) Áno
Zapnutie / vypnutie akustického signálu sprevádzajúceho stlačenie tlačidiel Áno
Charakteristika multimediálneho DSP
Kontrola typu auta Off / Compact / Sedan / Wagon / Minivan / SUV / dodávka pre cestujúcich
Ovládanie hlasitosti reproduktorov Áno
Riadenie 3-cestný / 2-cestný X'over / HPF / LPF
Časové vyrovnanie Áno
Typ ekvalizéra Grafické
Ekvalizér 13-pásiem
Predvoľby ekvalizéra / Používateľské nastavenie 8 predvolieb / 4 používateľské nastavenia
Ovládanie zóny 1 zóna / 2 zóny
Ovládanie vyváženia a stlmenia Áno
Ofset zdroja Volulme nezávislý na zdroji
Zvukové efekty ► Zosilnenie basov
► Najvyššie
► Hlasitosť
► Realizátor
► Ekvalizér jazdy
► EQ pódia ► Vylepšenie
priestoru
Pamäť nastavenia zvuku Áno

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info