Pioneer DEQ-S1000A

Pioneer DEQ-S1000A

NOVINKA

Jednoduchá inštalácia, skrytý univerzálny zvukový procesor. DEQ-S1000A je navrhnutý tak, aby vylepšil zvuk vašich pôvodných autorádií a reproduktorov.Pripája sa k zariadeniam Apple iOS a Android a využíva aplikáciu Sound Tune App spoločnosti Pioneer na nastavenie a vysoko kvalitné zvukové funkcie.

  • Cena: 147 € s DPH
  • Pred zľavou: 179 €
  • Zľava: 32 €
quatro kalkulačka

Dostupnosť: Skladom u nás

Výrobca: Pioneer

DEQ-S1000A je univerzálny zvukový procesor od spoločnosti Pioneer, ktorý je určený na zvýšenie kvality zvuku vášho  stereofónneho a továrenského reproduktora. Keďže pôvodne nainštalovaný stereo systém nie je potrebné vymieňať, inštalácia * je nekomplikovaná. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti môže byť inštalovaný mimo dohľadu, čo má za následok hladšiu inštaláciu.

Model DEQ-S1000A obsahuje výkonný 48-bitový dvojjadrový procesor DSP od spoločnosti Pioneer pre vysoko kvalitnú reprodukciu zvuku. Interné hodiny a vzor sú optimálne prispôsobené. Zhoršenie zvuku zvukom jittera je úplne eliminované.

Spárované so zvukovou aplikáciou Pioneer Sound Tune App, môžete zvýšiť základné reproduktory postavené v továrni na špičkové úrovne zvuku. Všetky funkcie je možné jednoducho vykonávať na kompatibilnom smartfóne. Aplikácia Sound Tune vám poskytuje prístup k rôznym nastaveniam, od nastavení živej simulácie po vlastné nastavenia 31-pásmového ekvalizéra.

(* Potrebné sú voliteľné káble špecifické pre vozidlo, predávané samostatne).

Integrovaný zosilovač 4x 50 W Max
RCA výstupy: 3 páry - 4 V
13-pásmový grafický EQ
3-pásmová aktivna výhybka
Nastavenie intenzity každého kanálu zvlášť
Nastavenie hornej a dolnej pásmovej priepusti
Nastavenie strmosti
Po spárovaní so smartfónom sa rozšíri EQ na 31 pásiem
USB vstup
2ch RCA vstup
Kompatibilné s Android
Kompatibilné s iPhone 5 a novším

v cene je štandardný kábel pre ISO konektory -jednoduchá montáž.

Cena za 1ks

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info