LED Fresnel Lantern ZOOM Mk2 250W

LED Fresnel Lantern ZOOM Mk2 250W

NOVINKA

Najnovšia séria produktov navrhnutých a vyrobených v Poľsku je zárukou vysokej kvality a spoľahlivosti. Množstvo moderných funkcií, ktoré sa používajú v svietidlách PAR Flash Professional v kombinácii s robustnou konštrukciou, unikátnym dizajnom a všestrannosťou, zaisťujú pohodlie pri používaní a najvyššiu kvalitu svetelných efektov takmer za všetkých podmienok.Verzia 250W 2in1 White 2200-5200K

  • Cena: 729 € s DPH
quatro kalkulačka

Dostupnosť: Skladom u nás

Výrobca: Flash

NEW! Extrémne hladká zmena jasu
16-bitové rozlíšenie pre kontrolu jasu

Riadenie jasu pomocou dvoch DMX kanálov vám umožní dosiahnuť úžasné rozlíšenie - až 65536 stupňov jasu! Vďaka tomuto zariadeniu je dokonale vhodný pre profesionálne divadelné, scénické a televízne inštalácie. Schopnosť riadiť jas v plnom rozsahu umožňuje dosiahnuť perfektné efekty hladkých zmien a umožňuje presné nastavenie požadovanej farby zo základnej palety farieb.

Charakteristické krivky pre kontrolu jasu

Možnosť výberu rôznych kriviek charakteristík riadenia jasu umožňuje dosiahnuť efekt extrémne hladkého prechodu medzi jednotlivými úrovňami jasu so štandardným 8-bitovým ovládaním (jeden posuvník DIMMER). Výberom kriviek, ako je napríklad "Log" alebo "S-Curve", môžete dosiahnuť prirodzenejšiu, viditeľnejšiu zmenu jasu pri nízkych hodnotách v DMX kanáli. Okrem toho táto funkcia otvára úplne nové možnosti miešania farieb pri slabom osvetlení.

Dim oneskorenie - simulácia žiarovky

Odložená reakcia LED na zmenu hodnoty v kanáli DIMMER vedie k hladšej zmene jasu - dokonca aj pri 8-bitovej kontrole! Aktiváciou tejto funkcie a výberom jednej zo špeciálne navrhnutých charakteristických kriviek (napr. "S-krivka") získame perfektný efekt stmievania bez skokov medzi úrovňami!

NEW! Rovnaké farby v rade série Flash Professional
Paleta farieb, ktorá je k dispozícii v špeciálnom DMX kanáli, bola kalibrovaná tak, že používanie rôznych zariadení zo série Flash Professional získalo rovnakú farbu - bez ohľadu na typ a výkon diódy. Vďaka tomu osvetlíte celý priestor rovnomerne, s rovnakou farbou svetla. Kalibrácia teploty bielej farby v továrni v rôznych zariadeniach umožňuje rýchle a spoľahlivé nastavenie správnej vyváženia bielej v televíznych alebo filmových aplikáciách.

NEW! Kompatibilita s profesionálnymi televíznymi zariadeniami - PWM 3000Hz
Obnovovacia frekvencia 3000 Hz je perfektná kompatibilita s obrovskou škálou profesionálnych a amatérskych kamier a televíznych systémov, ktoré sa v súčasnosti používajú na celom svete. Pomocou reflektorov v televíznom štúdiu alebo pri natáčaní filmového plánu sa nemusíte obávať efektu blikania v kamerách.

NEW! 1,8 "farebná LCD obrazovka
Nová, jasná ponuka zariadenia - pohodlné ovládanie funkcií prístroja je teraz k dispozícii na jasnom, farebnom LCD displeji s rozlíšením 160 x 128 pixelov. Displej môže jednoducho zmeniť režim, kanál DMX, rýchlosť vstavaného makra, umožniť rozšírené možnosti a dokonca si prečítať užívateľskú príručku zabudovanú do zariadenia! Perfektne viditeľné číslo kanála alebo makro DMX umožňuje skontrolovať prevádzku prístroja z diaľky bez toho, aby ste ho museli pristupovať.

NEW! Režimy ovládania DMX - rozloženie kanálov pre všetkých
Spousta rôznych režimov DMX, z ktorých si môžete vybrať, je výhodou pre ľudí, ktorí používajú základné funkcie svetlometov, ako aj pre pokročilých používateľov. "Klasické" režimy sú dobre známe usporiadanie kanálov typu D-S-R-G-B-W. Pre používateľov, ktorí vyžadujú maximálnu flexibilitu, boli pripravené RGB, RGBW a ich 16-bitové náprotivky.

Moderná, originálna elektronika
Prístroje využívajú v tejto triede jedinečné funkcie regenerácie signálu DMX a ochrany pred prehriatím. To umožňuje bezproblémovú inštaláciu bez potreby ďalších bezpečnostných systémov. Možnosť výberu jedného z dvoch režimov prevádzky ventilátora umožňuje použiť reflektor napr. V podmienkach, kde je kľúčovým kritériom nízky objem práce. Ak je prioritou plný výkon pri zvýšenej teplote okolia - režim "Disco" zabezpečí dostatočné chladenie v náročných podmienkach.

TECHNICKÉ PARAMETRE -----
Spotreba energie    250W
Napájacie napätie   100 - 245V
Frekvencia napätia  50 / 60Hz
Typ diódy                2x biela COB
Počet diód               1
Výkon diód              250W
displej                     Farebný LCD
----- PARAMETRE UTILITY -----
farba
Teplá biela (2200 K), prírodná biela (5200 K)
ZOOM                      áno
Uhol svetla (min)      10 °
Uhol svetla (max)     60
stmievanie               plynulé: 0 - 100%
Flash - minimálna frekvencia   1Hz
Flash - maximálna frekvencia  20Hz 
Počet kanálov DMX                 9 režimov DMX (2-7 kanálov)
DMX štandard                         DMX 512
ovládanie                                4 tlačidlami
Režimy prevádzky                   DMX512, Auto, Ovládanie zvuku, Master / Slave
funkcie
16-bitové ovládanie jasu, plynulé ovládanie jasu (voliteľná riadiaca charakteristika krivky), simulácia žiarovky (oneskorená odozva na zmenu jasu), regenerácia DMX signálu, elektronická ochrana proti prehriatiu
----- KONEKTORY -----
AC IN             Powercon
AC OUT          Powercon
DMX IN           XLR - 3 kolíky
DMX OUT         XLR - 3 kolíky
----- FYZIKÁLNE PARAMETRE -----
Stupeň ochrany IP           IP20
Typ puzdra                      Hliník + oceľ
chladenie                        aktívne
Výška [cm]                     25
Šírka [cm]                       37
Hĺbka [cm]                      45
Hmotnosť [kg]                  10.6
Hmotnosť s balením [kg]    15.2

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info