LED PAR 64 48x3W RGBW

LED PAR 64 48x3W RGBW

Najnovšia séria produktov navrhnutá a vyrobená v Poľsku je zárukou kvality a spoľahlivosti. Mnoho moderných funkcií, ktoré sa používajú v rade Flash Professional, v kombinácii s robustnou konštrukciou, unikátnym dizajnom a všestrannosťou poskytuje jednoduché používanie a najvyššiu kvalitu svetelných efektov za takmer všetkých podmienok.

  • Cena: 106 € s DPH
quatro kalkulačka

Dostupnosť: Skladom u nás

Výrobca: Flash

Moderná vlastná elektronika

Zariadenia boli vybavené obnovením signálu DMX a elektronickou ochranou proti prehriatiu, čo umožňuje bezproblémovú inštaláciu bez potreby ďalšej elektroniky. Zariadenia sú vybavené riadiacim modulom s unikátnym softvérom vytvoreným pre všestrannosť a pohodlie pri používaní pokročilých funkcií a aplikovaných nastavení.

Jedinečný, patentovaný dizajn

Vynikajúci dizajn je jedným z najcharakteristickejších prvkov radu Flash Professional. Spolu s vysokou kvalitou a robustným dizajnom robí nový produkt ideálnou voľbou pre majiteľov malých disko klubov a veľkých organizátorov podujatí. Špeciálna konzola s ergonomickou rukoväťou a viacerými montážnymi otvormi poskytuje veľké pohodlie. Zariadenia sa vyznačujú vysokou kvalitou a spoľahlivosťou.

Funkcie a efekty

Na ovládanie zariadení Flash Professional si môžete vybrať z niekoľkých vhodných režimov s rôznymi nastaveniami DMX kanálov: štandardné alebo pokročilé. LED svetelné zdroje sú rozdelené do dvoch, troch alebo viacerých sekcií, ktoré otvárajú úplne nové možnosti v komplexných, farebných prezentáciách a vytváraní nezvyčajných efektov *. Okrem toho je usporiadanie kanálov DMX rovnaké pre všetky zariadenia v sérii Flash Professional, čo uľahčuje používanie zbierky pozostávajúcej z rôznych modelov. To tiež uľahčuje pripojenie ďalšieho zariadenia k existujúcemu súboru.

Voliteľné bezdrôtové rozhranie DMX
Režim divadla: do 26dB
Disko režim: d0 60dB
3 oddelene ovládané LED diely

37

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info