DENON AVR-S960H

DENON AVR-S960H

NOVINKA

7.2 8K Ultra HD AV prijímač s výkonom 145W / kanál, podporuje 3D zvuk Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS: X a DTS Virtual: X, rovnako ako aj najnovšie špecifikácia HDMI, akými sú 8K / 60Hz a 4K / 120Hz pass -through. Disponuje Wi-Fi, Bluetooth, funkciou HEOS Built-in pre bezdrôtové streamovanie hudby do viacerých zón a možnosťou ovládania hlasom.

  • Cena: 739 € s DPH
  • Pred zľavou: 799 €
  • Zľava: 60 €
quatro kalkulačka

Dostupnosť: Skladom u nás

Výrobca: Denon

Vlastnosti:

Vysoko výkonný sedemkanálový zosilňovač: Ponúka maximálnu účinnosť a 145W na kanál pre dosiahnutie dynamického a presného zvuku Denon.
Plné 8K / 60Hz a 4K / 120Hz pass through a upscaling: Vďaka podpore najnovšieho HDMI štandardu si môžete užívať kvalitu 8K videá priamo z 8K zdrojov, pomocou jedného 8K vstupu a dvoch výstupov umožňujúcich 8K / 60Hz a 4K / 120Hz pass through. 8K upscaling je k dispozícii na všetkých šiestich HDMI vstupoch.
Najnovšie v oblasti podpory HDMI: S šiestimi pokročilými HDMI vstupmi a dvoma HDMI výstupy s plnou podporou HDCP 2.3 môžete pripojiť šesť multimediálnych zariadení a posielať ich výstup na dva displeje.
Užite si obľúbené 3D zvukové formáty: Doprajte si podmanivý, 3D priestorový zvuk pomocou Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS: X a DTS Virtual: X a užite si domácu zábavu v maximálnej kvalite.
Podpora eARC u HDMI: Pripojte svoju televíziu podporujúce eARC HDMI pomocou hlavného HDMI výstupu a sprístupníte si tak nekomprimované a objektovo orientované zvukové formáty, akými sú Dolby Atmos a DTS: X, prenášané priamo z aplikácie vašej chytré televízie do AV prijímača.
Najnovšie v oblasti kompatibility videa: Podpora najnovšieho HDR formátu vrátane HDR10, HDR10 + (novo v roku 2020), HLG, Dolby Vision, ako aj Dynamické HDR (novo v roku 2020) na zabezpečenie najvyššej kvality obrazu z pohľadu jasu, čistoty a kontrastu.
Nová podpora obrazových funkcií: Užite si krištáľovo čistý obraz v najvyššej dostupnej kvalite vďaka 8K / 60Hz pass through alebo funkciu upscaling, Dynamickému HDR a funkciu Rýchleho Prepínanie Médií (Quick Media Switching – QMS).
Najnovšie podpora v oblasti videohier: Zažite neskutočné herné zážitky sa skvelým zobrazením vďaka 4K / 120Hz pass through, variabilný obnovovaciu frekvenciu (Variable Refresh Rate – vrr), režime automatického nízkeho oneskorenia (Auto Low Latency Mode – Allmi) a rýchlemu prenosu obrazu (Quick Frame Transport – QFT).
Funguje s obľúbenými hlasovými službami: Na ovládanie AVR-S960H a bezdrôtových hudobných služieb môžete použiť aj vlastné hlas – funguje s hlasovými asistentmi Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri.
Bezdrôtové streamovanie z najobľúbenejších hudobných služieb: Podporuje Spotify Connect, Amazon Music HD, Tidal, TuneIn Internet Radio, Deezer a ďalšie. Hudbu si môžete užívať aj pomocou AirPlay 2, teda môžete počúvať všetky obľúbené skladby z Apple Music.
Certifikát "Roony Tested": Získajte z vašej digitálnej hudobnej knižnice viac dohledatelných informácií o obľúbených umelcoch a skladbách. Nájdite si texty skladieb, dátumy koncertov, fotografie, informácie o umelcoch, recenzie a ďalšie pomocou aplikácie Roony.
Gramofónový vstup: Vďaka gramofonovému vstupu môžete pripojiť k AVR-S960H gramofón a púšťať si vaše obľúbené platne. Užite si vašu zbierku dosiek vo výnimočnej kvalite zvuku.
Dva Výstupy pre subwoofery: Vyhladzuje prechod do nízkych frekvencií a zaisťuje lepšie rozprestrenie basov.
Funkcia HEOS Built-in – technológia pre bezdrôtové streamovanie hudby do viacerých zón: Počúvajte v ktorejkoľvek miestnosti a spoznajte zážitok z ozvučenie celého domu. AVR-S960H funguje aj s novo uvedenými reproduktormi Denon Home, ktorými si môžete ozvučiť kompletne celý dom.
Streamovanie zvuku vo vysokom rozlíšení pre Hi-Fi nadšencov: Užite si prehrávanie obľúbených skladieb v kvalite vysokého rozlíšenia vďaka podpore FLAC, ALAC, WAV ako aj DSD 2.8 / 5.6MHz súborov.
Štyri tlačidlá Rýchle Voľby: Tlačidlá umiestnená na čelnom paneli vie uložiť preferované nastavenia zvuku pre každý zdroj.
USB vstup na čelnom paneli: Pohodlné prehrávanie zvuku z MP3, WAV, FLAC, ALAC a DSD (2.8 / 5.6MHz) súborov.
Zvuk z televízie do Všetkých Zón: Prehrávajte si zvuk z televízie aj do druhej audio zóny.
Integrované Bluetooth® a Wi-Fi s dvojpásmovou podporou (2.4GHz / 5GHz): Stabilný bezdrôtová konektivita počítačovej siete aj v náročnom a zarušenom prostredie.
Bluetooth® Vysielač Zvuku: Užívajte si zvuk cez Bluetooth slúchadlá pri počúvaní neskoro v noci alebo s členmi domácnosti, ktorí trpia nedoslýchavosťou. Táto funkcia podporuje ako prenos zvuku v režime iba Bluetooth, tak simultánne režim s pripojenými reproduktormi.
Oceňovaný Sprievodca Nastavením Denon: Grafické užívateľské rozhranie pre jednoduchý a intuitívny proces nastavenia.
Audyssey MultEQ a Dynamic EQ / Volume: Optimalizujte akustiku miestnosti pomocou software Audyssey a priloženého meracieho mikrofónu vrátane praktického stojanu.
Kompatibilita s chytrou televíziou: Ovládať AVR-S960H možno ľahko aj pomocou väčšiny televíznych diaľkových ovládačov vďaka podpore HDMI-CEC.

technické parametre
počet kanálov 7
výstupný výkon 145 W (6 Ω) na kanál - THD 1%
95 W (8 Ω) na kanál - THD 0,08%
reproduktorová impedancia 4 - 16 Ω
vstupné sensitivita 200 mV
Frekvenčný rozsah 10 Hz - 100 kHz
Odstup signál / šum 100 dB (IHF-A, Direct Mode)
FM / AM 87.5 - 107.9 MHz / 520 - 1710 kHz
vstupy 6x HDMI / 1x HDMI 8K
2x Kompozitné video
2x Komponentné video
1x Phono
4x Analog Audio
2x Digitálny optika
1x USB
výstupy 1x HDMI monitor eARC
1x HDMI 8K
1x Kompozitné video
1x Komponentný video
2x Audio Pre-Out (SW)
1x Zóna 2
1x Slúchadlový
Podporované formáty Dolby Digital / DTS / Dolby Atmos / Dolby TrueHD /
Dolby Digital Plus / DTS: X / DTS-HD Master Audio /
DTS-HD High Resolution Audio / DTS Express
Podporované video formáty 480i, 576i, 720p, 1080p, 480p, 576p, 1080i, 4K, 8K
formáty WMA, MP3, WAV, MPEG-4 AAC, FLAC, Apple Lossless, DSD
streamovacie služby HEOS, Spotify, Tidal, Deezer, AirPlay2, atď.
zdroj napájania AC 230 V, 50 Hz
Spotreba / Stand by 460W / 0,1 W
Rozmery (š xvxh) 434 x 167 x 341 mm
hmotnosť 9,5 kg
prevedenie čierna

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info