Yamaha R-N303D

Yamaha R-N303D

NOVINKA

Kto chce, môže sa nechať inšpirovať Yamahou. To neznamená počúvať zvuk nadupaného motocykla, ale znásobiť svoju radosť z počúvania spoločne s kvalitným Hi-Fi systémom. Ide o také ústredí celého audiosystému - dovoľuje využívať hudobných služieb a streamingu, dovoľuje šíriť hudbu, ktorá je vždy po ruke, dovoľuje maximálne uspokojenie z výnimočného akustického koncertu. Týmto smerom sa dá otvoriť úplne novú dimenziu počúvania, nový rozmer, iné obzory, o ktorých sme zatiaľ mohli iba snívať.

  • Cena: 399 € s DPH
  • Pred zľavou: 449 €
  • Zľava: 50 €

quatro kalkulačka

Dostupnosť: Skladom u nás

Výrobca: Yamaha

MusicCast - hudba vždy a všade
Dôležitou prednosťou tohto špičkového zariadenia je služba, ktorý dovoľuje zdieľať bezdrôtovú sieť viac zariadením v jednom domácom systéme. Možnosť streamovať hudbu zo smartfónu, PC, NAS je istá, s technológiou Bluetooth je možné tiež zábavu a zvuk prenášať veľmi ľahko do viacerých miestností v dome. Platí podpora hudobných služieb Tidal, Napster, Deezer, Qobuz, Spotify, Juke a ďalších, vrátane internetových rozhlasových staníc.

DAB / DAB +
DAB a DAB + sú formáty Digital Audio Broadcasting. Ich prioritou je prístup k veľkému množstvu rozhlasových staníc, ktorých zvuk je vysoko kvalitné. K prednostiam patrí v prvom rade automatické ladenie všetkých dostupných staníc sa zoznamom a zobrazenie názvu stanice, pričom platí, že je možné si prednastaviť rovno 40 staníc DAB / DAB +.

Vyspelé technológie
Spoločnosť Yamaha pri výrobe využila pokročilých technológií a vyspelých obvodov. Každá jednotka disponuje zosilňovačmi s vysokým výkonom, jediným nastavením push-pull, diskrétne konfigurácií s maximálnym výkonom 140 W na kanál (8 Ohm). Výsledkom je výnimočný, dynamický a úchvatný zvuk. Platí tu plne podpora formátov vo vysokom rozlíšení (Apple Lossless 96 kHz / 24-bit, FLAC / WAV / AIFF 192 kHz / 24-bit, DSD 2,8 MHz / 5.6 MHz).

Aj televízor môže byť High Fidelity
Model zo stajne Yamaha R-N303D má vstavaný digitálny audio vstup a zvukové aj koaxiálny svorky. Optický vstup slúži na príjem zvuku z TV, koaxiálny vstup potom pre príjem z Blu-Ray prehrávača. Zvuk je tak digitalizovaný a výsledkom je priezračná, dynamická produkcie, čo sa týka všetkých možných zdrojov zábavy.

V čom spočíva víťazstvo
Dostatočne optimalizovaný je originálny Hi-Fi receiver synonymom exkluzívneho vzhľadu, vynikajúcich kvalít a výborných recenzií. Je vyrobený z prvotriednych materiálov za využitia najpokročilejších svetových technológií precíznymi postupmi a je veľmi prísne testovaný.

Yamaha - špička ľadovca
Japonská výrobná spoločnosť Yamaha má zvučné meno. Vychádza z osobnej filozofie, na ktorú nadväzuje originálny a presne formulovaná stratégie firmy. Produkty tejto spoločnosti majú jedno spoločné, všetky stavia na skvelom dizajne, sú excelentné, autentické a inovatívne. Všetka činnosť je precízne nasmerovaná priamo k zákazníkom, pričom cieľom existencie tejto značky je úplná klientska spokojnosť s Yamaha produktmi. Ako každá značka, má aj táto svoju históriu. Na úplnom začiatku, roku 1887, stál vtedy 36 ročný Torakusu Yamaha, ktorý opravil zlomený jazýček u organov. Firma na opravu organu sa spočiatku zaoberala práve opravou hudobných nástrojov, ale časom pokročila vo svojej špecifikácii a rozšírila svoju pôsobnosť. Vyrábala organ, klavíry a harmoniky. Teraz je Yamaha nadnárodný japonský koncern so sídlom v Hamamatsu a zaoberá sa výrobou a produkciou mnohých druhov výrobkov, v prvom rade motocyklov cestných i pretekárskych (okrem iného veľmi úspešných), výbavy pre motorové športy, lodných motorov, špičkovej elektroniky, elektronických i akustických hudobných nástrojov a The optical is for receiving audio from a TV and the coaxial is for receiving audio from a Blu-ray Disc ™ player.příslušenství.

Technické parametre:
Audio
RMS výkon na kanál: 100 W + 100 W
Max. výkon na kanál: 115 W + 115W
Odstup signál / šum: 100 dB
Network (sieť)
DLNA (verzia 1.5)
Formáty: MP3 / WMA / MPEG4 AAC / WAV / FLAC / AIFF / ALAC / DSD
Wi-Fi (i Wi-Fi Direct)
AirPlay
Bluetooth (SBC / AAC)
DAB / DAB +
MusicCast
Streamovacie služby: Spotify / Tidal / Deezer
Internetové rádiá
Konektivita
Audio vstup: 6
Audio výstup: 1
Digitálny vstup: 1x koaxiálny / 1x optický
Ethernet
Slúchadlový výstup
Subwooferový výstup
Všeobecné
Spotreba standby: 0,1 W
Rozmery (š x v x h): 435 x 141 x 340 mm
Hmotnosť: 7,2 kg
Výrobca Yamaha
Počet kanálů Stereo
Výkon na kanál (W) 115
Dynamický výkon (W) 140
Odstup signál / šum (dB) 100
THD (%) 0,2
Predné repro. terminály A + B (2 páry)
Analógový vstup RCA
Analógový výstup RCA (Line)
Digitálny vstup Koaxiálny RCA, Optický
Digitálny výstup ✖
Sieťové pripojenie Wi-Fi, Ethernet
Internetové streamovacie služby Internetové rádio, Deezer, Spotify, TIDAL
Lokálne streamovanie AirPlay, Bluetooth, Sieťové úložisko (UPnP, DLNA)
Nadštandardny BT kodek AAC
Rádio DAB/DAB+, FM
DSD až DSD128 (5,6 MHz)
Farba Čierna
Šírka (mm) 435
Výška (mm) 141
Hĺbka (mm) 340
Hmotnosť (kg) 7,2

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info