DENON DHT-S316

DENON DHT-S316

Transformujte ľubovoľný televízor na centrum domácej zábavy s Denon DHT-S316. Nenápadná zvuková lišta s možnosťou zavesenia na stenu ponúka zvuk s vysokou vernosťou s dvojpásmovými reproduktormi a bezdrôtovým subwooferom. Technológia Denon Virtual Surround vytvára silný a realistický zážitok z domáceho kina prostredníctvom funkcie Dolby Digital, dekódovania DTS a zákazkového riešenia Dialogue Enhancer od Denonu pre krištáľovo čistý dialóg s ľubovoľnou hlasitsťou. Jednoducho pripojte televízor k HDMI so spätným kanálom audio (Audio Return Channel) pomocou dodaného kábla HDMI. Optický vstup umožňuje pripojenie ďalšieho zariadenia. Bezdrôtovo spárujte zariadenia podporujúce technológiu Bluetooth s Denon DHT-S316 a jednoducho streamujte svoju obľúbenú hudbu.

  • Cena: 239 € s DPH
quatro kalkulačka

Dostupnosť: Skladom u nás

Výrobca: Denon

Kľúčové vlastnosti soundbaru Denon DHT-S316
Dvojpásmový soundbar s bezdrôtovým subwoofrom poskytuje presný, dynamický zvuk domáceho kina, na ktoré ste pri značke Denon zvyknutý.
HDMI s podporou ARC poskytuje výnimočnú kvalitu zvuku prostredníctvom jediného pripojenia k vášmu televízoru - plus ovládanie soundbaru Denon DHT-S316 pomocou diaľkového ovládača televízora.
Pri výške iba 5,5 cm sa hodí do väčšiny priestorov a neblokuje spodný okraj televízora alebo snímač infračerveného diaľkového ovládania.
Vstavané rozhranie Bluetooth umožňuje prístup k širokému spektru neobmedzených zdrojov hudby online prostredníctvom kompatibilného spárovaného zariadenia.
Dekódovanie Dolby Digital a DTS poskytuje pokročilé algoritmy, ktoré realisticky simulujú viackanálový zážitok z priestorového zvuku domáceho kina.
Denon Dialogue Enhancer zlepšuje zrozumiteľnosť dialógu - ideálny pre filmy a televízne relácie so zložitými zvukovými stopami.
Optický digitálny audio vstup pre bezproblémové pripojenie Blu-ray, hernej konzoly, alebo iného zariadenia.
Kábel HDMI, ktorý je súčasťou balenia pre jednoduché pripojenie k televízoru.
Vstup AUX (3,5 mm) na pripojenie analógového zariadenia pre posluch cez soundbar.
Technické parametre
Typ zariadenia: soundbar
Podporované formáty: Dolby Digital, DTS
Vstupy:
1 x HDMI s ARC
1 x digitálny optický
1 x AUX
Sieťové funkcie: Bluetooth
Výška: 55mm, subwoofer 312mm
Šírka: 900mm, subwoofer 170mm
Hĺbka: 82mm, subwoofer 340mm
Váha: netto 1.8kg, subwoofer 5.2kg
Dodávané príslušenstvo: diaľkové ovládanie, optický kábel, HDMI kábel

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info