Pioneer DEH-S120UBB

Pioneer DEH-S120UBB

MOSFET 4 x 50 W, RDS FM/AM tuner, prehráva FLAC, MP3, WMA, WAV, predný USB / AUX vstup, 1 riadkový displej s 13 znakmi, 1x RCA,verzia červené podsvietenie tlačidiel + modrý displej -pre VW

  • Cena: 65 € s DPH
  • Pred zľavou: 79 €
  • Zľava: 14 €

Dostupnosť: Skladom u nás

Výrobca: Pioneer

Kvalitné autorádio Pioneer
Každým rokom prichádza Pioneer na trh s novým základným modelom, ktorý neustále vylepšuje. Autorádiá tejto spoločnosti predstavujú skvelú voľbu ako po stránke zvukovej, tak aj po stránke funkčnej a estetické. Autorádio Pioneer s CD mechanikou je vybavené FM / AM tunerom s podporou RDS informácií a samozrejmosťou je pamäť pre uloženie rádiových staníc. Model pre rok 2020 so svojím presvetleným čiernym čelným panelom vyzerá takmer dokonale.

Prehrávanie z chytrých zariadení
Okrem počúvania rádia môžete na prehrávanie hudby použiť aj predné USB port alebo tiež technológiu Bluetooth, ktorú rádio podporuje. Ďalšie hudobné zdroje možno potom pripojiť do AUX vstupu. Mimo širokej variability počúvania z rôznych zdrojov K rádiu sa navyše môžete pripojiť cez chytrou aplikácii Pioneer ARC. Vďaka týmto možnostiam sa váš počúvanie v automobile stane vysoko flexibilným. Novou funkciou je zálohovanie pamäti pri odpojení autorádia od napájania.

Úžasný zvuk aj dizajn

Kvalitný zvukový výstup zabezpečuje vstavaný MOS-FET zosilňovač s výkonom 4x 50 W. Pre ešte väčší výkon potom navyše môžete využiť ešte konektor RCA pre jednoduché pripojenie ďalších stereo komponentov (subwoofer, zosilňovač, zadné reproduktory). Bielo podsvietený text displeja dopĺňajú podsvietené tlačidlá. Aby ste o toto dizajnové rádio neprišli, možno predný panel vybrať a zamedziť tak prípadnej krádeži.

kľúčové vlastnosti
Digitálne autorádio Pioneer s RDS tunerom a CD mechanikou, červeno podsvietené tlačidlá, vstupy USB a Aux, podpora chytré aplikácie Pioneer ARC, plne odnímateľný predný panel, automatické / manuálne vyhľadávanie staníc, dopravné hlásenie, vstup pre diaľkové ovládanie na volante, auto stlmenie pri hovore cez mobilný telefón, maximálny výkon je 4 x 50W MOSFET. Model pre rok 2020 s funkciou zálohovanie pamäti pri odpojení.

Android kompatibilné, 5-pásmový grafický EQ, ASR, funkcia Auto MUTE pre mobilné telefóny, odnímateľný predný panel, zálohovanie pamäti po odpojení akumulátoru, aplikácia Pioneer ARC,

autorádio Pioneer s RDS tunerom a CD mechanikou, červeno podsvietené tlačidlá, vstupy USB a Aux, podpora chytré aplikácie Pioneer ARC, plne odnímateľný predný panel, automatické / manuálne vyhľadávanie staníc, dopravné hlásenie, vstup pre diaľkové ovládanie na volante, auto stlmenie pri hovore cez mobilný telefón, maximálny výkon je 4 x 50W MOSFET. Model pre rok 2020 s funkciou zálohovanie pamäti pri odpojení.

technické parametre
Max. výstupný výkon (W): 4x50W

Dotykový displej: Nie

USB: Áno

AUX in: Áno

RCA predzosilňovača: 1

Veľkosť autorádia: 1-DIN

Mechanika: CD

Odnímateľný panel: Ano

Dotykový displej: Nie

Max. výstupný výkon (W): 4x50W

Počet pásiem ekvalizéra: 5

Audio formáty: FLAC, MP3, WAV, WMA

Max. výstupný výkon [W]: 200

RDS: Áno

USB: Áno

AUX in: Áno

príprava na ovládanie z volantu: Áno

RCA výstup predzosilňovača: 1

Subwoofer: Áno

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info