Marantz SR6015

Marantz SR6015

NOVINKA

Nechajte sa rozmaznávať špičkovým zvukom a perfektným obrazom vďaka modernému A/V receiveru Marantz SR6015 v 9.2 kanálovej konfigurácií s výkonom 185W na kanál a s celkom až 7 HDMI vstupmi a 3 HDMI výstupmi vrátane 1 x 8K HDMI vstupu. Podpora Dolby Atmos, DTS:X, IMAX Enhanced, Dolby Vision, HDR10+ a ďalšie špičkové technológie. Nechýba WiFi, Bluetooth, AirPlay 2 a hlasové ovládanie.

  • Cena: 1149 € s DPH

quatro kalkulačka

Dostupnosť: do 14 dní

Výrobca: Marantz

Kľúčové vlastnosti Marantz SR6015
Elegantný dizajn s displejom umiestneným štýlovo v kruhu v prednej časti prístroja.
Celkom 9.2 kanálov, výkon 185W na kanál, vynikajúce zvukové vlastnosti vďaka precíznemu vyladeniu, dôkladné testovanie priamo pri zostavovaní zariadenia, na všetkých kanálov 32bit D/A konverzia pre čo najnižšie skreslenie a čo najširší dynamický rozsah zvuku.
Režim Auto ECO upravujúci výkon reproduktorov na základe hlasitosti, nízka spotreba energie v reálnom čase a zároveň vysoká kvalita zvuku.
Podpora Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, Dolby TrueHD, DTS:X a DTS Virtual:X a taktiež aj IMAX Enhanced, dokonalý priestorový zvuk, virtuálna simulácia stropných reproduktorov.
Pripojenie prostredníctvom 7 HDMI vstupov a 3 HDMI výstupy, podpora 8K upscalingu, Dolby Vision, HLG, HDR10+, 4:4:4 PURE COLOR sub-vzorkovanie, 21:9 video, BT.2020 pass-through, HDCP 2.3
Jeden HDMI vstup samostatne pre 8K, podporuje rozlíšenie 8K pri 60Hz, garancia vysokej kvality obrazu.
QMS technológia eliminujúca oneskorenie videa, podpora režimu nízkej odozvy ALLM, premenlivá obnovovacia frekvencia VRR, výborný herný zážitok vďaka prenosu 4K videa pri 120Hz bez oneskorenia.
Plná podpora HDMI eARC vylepšeného spätného zvukového kanálu, k TV sa A/V receiver pripojí jednoducho jediným HDMI káblom.
Hlasové ovládanie Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Siri, k dispozícií diaľkový ovládač.
Vstavaná podpora AirPlay 2 pre streamovanie muziky z Apple Music, Spotify a videí z YouTube a Netflix, možnosť ozvučenia domácnosti cez AirPlay 2 – k dispozícií mobilná aplikácia pre ovládanie AirPlay 2 zariadení v celom dome, ovládanie hlasom prostredníctvom Siri.
HEOS technológia pre ovládanie všetkých HEOS zariadení v domácnosti a ozvučenie každej miestnosti.
Čelný USB port, podpora HI-RES súborov ako ALAC, FLAC, WAV až do 24bit / 192kHz a DSD stôp až do rozlíšenia 2,8MHz a 5,6Mhz.
Dvojpásmové WiFi, Bluetooth pre streaming hudby aj pre pripojenie Bluetooth slúchadiel, Zóna 2, ovládanie cez mobilnú aplikáciu Marantz AVR Remote.
Kalibrácia zvuku podľa miestnosti pomocou Audyssey MultEQ, Dynamic Volume a Dynamic EQ, ovládanie aj mobilnou aplikáciou Audyssey MultEQ Editor – jednoduché prispôsobenie zvuku vašim preferenciám.
Asistent pre jednoduché nastavenie, aktualizácia firmvéru cez sieť a USB, funkcia uspatia, časovač, automatické vypnutie.
Phono vstup s HDAM EQ slúžiaci pre pripojenie gramofónu pre dokonale čistý zvukový signál a dosiahnutie mimoriadneho zvukového výkonu.
Technické parametre
Konfigurácia: 9.2
WiFi: áno
Bluetooth: áno
Ethernet (LAN): áno
Tuner: nie
Zóna 2: áno
Zdieľanie z domácej siete (DLNA): áno
Prehrávané hudobné formáty: MP3, WMA, AAC, ALAC, FLAC, WAV, DSD až do 5,6MHz
Hudobné služby: Spotify, Tidal, Deezer, Pandora, Amazon Prime Music
AirPlay 2: áno
Chromecast: nie
HEOS: áno
Automatická kalibrácia zvuku: áno
Spracovanie videa: 8K upscaling, Dolby Vision, HLG, HDR10+, 4:4:4 PURE COLOR sub-vzorkovanie, 21:9 video, BT.2020 pass-through, HDCP 2.3
Spracovanie zvuku: Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization, Dolby TrueHD, Dolby Surround, DTS:X, DTS Virtual:X, DTS Neural: X, DTS HD Master, IMAX Enhanced
Výkon: 9 x 185W
USB vstup: áno
HDMI vstup: 7x
HDMI výstup: 3x
Slúchadlový výstup: áno
Vstup / Výstup kompozitného signálu: 3 + 1 / 1
Audio vstup (2 x cinch): 5
Digitálny koaxiálny vstup: 2
Digitálny optický vstup: 2
Phono vstup: 1
PRE OUT výstup pre subwoofer: áno, duálny
Rozmery (Š x V x H): 44 x 16,1 x 39,8cm
Hmotnosť: 12,8kg

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info