SONY SA-VE525 PASCAL 5.1

SONY SA-VE525  PASCAL 5.1

VÝPREDAJ

legendárne reproduktory série PASCAL za dopredajovú cenu ! 5.1 systém s aktívnym subwoofrom.

  • Cena: 249 € s DPH
  • Pred zľavou: 799 €
  • Zľava: 550 €
quatro kalkulačka

Dostupnosť: Skladom u nás

Výrobca: Sony

Sony SA-VE525 je balík viackanálových reproduktorov 5.1, ktorý je súčasťou populárnej rodiny reproduktorov Pascal od spoločnosti Sony. Tento model kombinuje vysoký výkon s úvahami o ergonomickom dizajne a sleduje trend na trhu smerom k miniaturizácii reproduktorov. Poskytujú taký zvukový výkon, ktorý umožňuje používateľovi vyťažiť zo svojich domácich AV systémov maximum, vrátane domáceho kina a HiFi. Vďaka cenovo výhodnej cene tieto nové reproduktory Pascal oslovujú bežnejšie publikum.

Séria Pascal 5 sa zameriava na rôzne domáce AV aplikácie a zameriava sa na nadšencov zvuku, ktorí sú citliví na problémy s dizajnom interiéru, ktoré prináša inštalácia reproduktorových systémov v domácnosti. Spracovaním menej smerového nízkofrekvenčného zvuku prostredníctvom samostatnej jednotky subwoofera spoločnosť Sony vytvorila mimoriadne kompaktný a diskrétny reproduktorový systém, ktorý je možné veľmi nenápadným spôsobom integrovať do každej domácnosti.

Modely radu 5 obsahujú elegantné a kompaktné strieborné reproduktory, z ktorých každý obsahuje dve 50 mm širokopásmové budiace jednotky so vstupným výkonom 120 W. Aktívny subwoofer má pokročilý dizajn SAW s 200 mm basovým meničom a výkonom 120 W. Napriek výraznému zníženiu ceny spoločnosť Sony neohrozila interiérový dizajn konceptu Pascal, ktorý k nemu prilákal toľko používateľov. Tieto nové produkty poskytujú to najlepšie z oboch svetov - ohromujúci zvukový výkon a vynikajúci kompaktný dizajn.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info