Marantz NR1603

Marantz NR1603

VÝPREDAJ

AV receiver 7.1 kanálov, 50W/kanál, 3D Ready, 192kHz/24-Bit, DTS HD Master Audio, OSD, FM tuner, HDMI 1.4 (6 in, 1 out), LAN, USB, Audyssey MultEQ, slim line edícia

  • Cena: 299 € s DPH
  • Pred zľavou: 599 €
  • Zľava: 300 €

Dostupnosť: Skladom u nás

Výrobca: Marantz

Sieťový AV prijímač Marantz NR1603 ponúka vynikajúcu funkčnú výbavu v kompaktnom prevedení. Fanúšikovia prenosných zariadení, napríklad kamier, chytrých telefónov či tabletov, iste ocenia vstup HDMI na čelnom paneli pre ich jednoduché pripojenie v nekomprimované digitálnej kvalite. Všetci bez výnimky potom funkciu priechodných portov HDMI v pohotovostnom režime , Rovnako ako nízku spotrebu elektrickej energie.

Marantz NR1603 môžete využívať v klasickom stereo režime, ale aj pre sedemkanálové domáce kino so subwooferom. V prípade päť kanálov inštalácie možno zvyšné pár reproduktorových svoriek využiť pre zapojenie predných reprosústav v režime bi-amp , Alebo pre počúvanie z ďalších reprosústav v inej miestnosti ( druhá zóna ). Pomocou intuitívneho rozhrania na obrazovke a dodávaného mikrofónu navyše nastavíte optimálne vyváženie reprosústav v niekoľkých málo krokoch.

AV prijímač možno vďaka sieťovému pripojeniu ľahko ovládať prostredníctvom bezplatnej aplikácie Marantz Wizz App pre zariadenia Apple . S prihliadnutím na prednému USB vstupu s podporou digitálneho prehrávania zo zariadenia iPod/iPhone aj ďalších pamäťových úložísk, prehrávanie hudobných súborov cez domácu sieť a príjem internetových rádií sa dá konštatovať, že tento prijímač nepostráda žiadnu potrebnú zručnosť a navyše sa ľahko zmestí do akéhokoľvek moderne zariadeného izby.

Prístroj má samostatné dekodéry pre bezstratové aj stratové zvukové formáty ak pripojeniu zdrojov s vysokým rozlíšením ponúkne šesť vstupov HDMI (vrátane jedného na čelnej strane) . Výstupný port HDMI potom podporuje funkciu spätného kanálu audia , Takže s ním môžete tiež prijímať zvuk z televízora, napríklad pri použití zabudovaného televízneho tunera.

Parametre a špecifikácie:

Zvukové charakteristiky:
Počet kanálov: 7.1
Výstupný výkon (8 ohmov, 20 Hz - 20 kHz, 0,08%, budenie 2 kanálov): 50 W
Výstupný výkon (6 ohmov, 1 Hz, 0,7%, budenie 2 kanálov): 60 W
Odstup signálu od šumu: 98 dB

Dekodéry:
DTS HD Master/DTS 5.1/DTS ES/DTS 96/24
Dolby Digital Plus/Dolby TrueHD/Dolby Digital EX/DPL IIz
Virtuálny reproduktor Dolby/Neutral Surround
Viackanálové stereo
Zdokonalenie komprimovaných súborov MDAX2

Vstupy:
3x kompozitné video
2x komponentné video
5 +1 x HDMI v1.4 (1x na čelnom paneli)
3x analógové audio
1x optické digitálne audio
1x koaxiálny digitálny audio
1x MX pre modul Bluetooth RX101
1x čelný port USB (spolupracuje s iPhone/iPod)
1x RJ-45 (ethernet LAN)

Výstupy:
1x kompozitný
1x komponentný video
1x HDMI v1.4 (s podporou spätného kanálu audia (ARC))
1x 2kanálový predzosilnený
1x predzosilnený pre subwoofer

Sieťové funkcie:
Certifikácia DLNA v1.5
Zvuk cez sieť: MP3/WAV/AAC/FLAC (HD)/WMA
Fotografie cez sieť: JPEG
Internetové rádiá/externý media player
vTuner/last.fm
Ethernet
Ovládanie pomocou IP adresy
Ovládanie pomocou aplikácie Apple za zariadenie iPhone/iPod touch
Streaming hudby pomocou technológie AirPlay

Ostatné:
FM Tuner/podpora režimu bi-amp pri 5.1kanálovom prevádzke/podpora stereofónneho výstupu do inej miestnosti/vzdialená zbernica Marantz/IP ovládanie a aktualizácie (sieť)/automatická konfigurácia reproduktorov pomocou mikrofónu Audyssey MultEQ/dynamický ekvalizér Audyssey/dynamické riadenie hlasitosti/priechodná rozhranie HDMI v pohotovostnom režime/Deep Color/3D/CEC/nastaviteľná deliacej frekvencie/Lip sync/2 zóna v ďalšej miestnosti/sprievodca nastavením/diskrétne kódovanie RC/technológie Pure Direct/systémový diaľkový ovládač so svietiacimi tlačidlami

Napájanie:
Prevádzková spotreba: 220 W
Spotreba v pohotovostnom režime: 0,2 W

Prevedenie:
Farba: strieborná
Rozmery: 440 x 367 x 105 mm (Š x H x V)
Hmotnosť: 8,3 kg

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info