NOVA M318SUB

NOVA M318SUB

VÝPREDAJ

Vysokovýkonný subwoofer M318SUB s vlastným zosilovačom obsahuje všetko, čo hudobníci, DJ-i a inštalatéri potrebujú. Ultra výkonné zosilňovacie moduly poskytujú obrovský výkon 2 500 W (RMS) pre kanál subwoofera a ďalších 2 x 800 W (RMS) pre stredné a vysoké skrinky. Prepracované prepínané napájacie zdroje umožňujú veľkú rezervu zosilňovača aj pri plnom výkone (všetky kanály poháňané). Špičkový 32-bitový procesor DSP je vybavený úplnými filtrami FIR pre všetky kanály a dá sa ovládať farebným dotykovým displejom alebo softvérom FIR DSP MANAGER spoločnosti NOVA. Subwoofer je vybavený dlhým exkurzným neodýmiovým meničom. M318SUB je vyladený mimoriadne hlboko pre pôsobivé hudobné nízkofrekvenčné informácie.

  • Cena: 2490 € s DPH
  • Pred zľavou: 3799 €
  • Zľava: 1309 €

Dostupnosť: Skladom u nás

Výrobca: Nova Acoustic

3 kanály zosilňovača 2 x 800 W (4 ohmy) + 1 x 2 500 W (4 ohmy) RMS
► Systém správy reproduktorov s filtrami IIR a FIR
► Dotykový displej pre rýchly prístup a úplnú kontrolu
► Predinštalované nastavenia DSP (plug and play)
► Vynikajúci silný zvuk
► Presné obmedzovače (ochrana reproduktorov)
► Hybridný vstupný stupeň pre analógové a digitálne zdroje
► Pripojenie pre pasívny subwoofer
► Univerzálne použiteľné (napr. S 12 "dvojcestnými skrinkami)
► Široká škála príslušenstva

FIR DSP a softvér pre Windows a MAC OS
Integrované 3-kanálové 32-bitové spracovanie signálu s pohyblivou rádovou čiarkou využíva vysoko výkonný SHARC © DSP. Procesor obsahuje výhybky a ekvalizéry s lineárnou fázou FIR a IIR. Pokročilý koncept obmedzovača obsahuje dvojpásmové pripojenie
obmedzovače špičiek do budúcnosti, dvojpásmové obmedzovače RMS a celkový obmedzovač napájania. DSP ponúka veľmi vysoký dynamický rozsah 128 dB (A) s prevodníkom s dvojitým rozsahom pre každý vstup a 112 dB (A) pre každý výstup. Rozsiahly počítačový softvér ponúka pohodlné diaľkové ovládanie a programovanie celého systému.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info