Pioneer AVIC-Z820DAB

Pioneer AVIC-Z820DAB

AKCIA doporučujeme !

7 "WiFi navigačná mediálna stanica so všetkým, čo potrebuje vaše auto -teraz v akciovej cene

  • Cena: 799 € s DPH
  • Pred zľavou: 1199 €
  • Zľava: 400 €
quatro kalkulačka

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Pioneer

Pioneer AVIC-Z820DAB obsahuje nielen podrobné vstavané európske navigačné mapy , ale vďaka zabudovanému Wi-Fi teraz umožňuje pripojenie smartfónov na úplne novú úroveň.

Zabudnite na chaotický kábel visiaci na vašom prístrojovom paneli, vychutnajte si Apple CarPlay prostredníctvom bezdrôtového pripojenia, spôsobom Pioneer.Navyše si užívatelia systému Android môžu vychutnať Android Auto a Waze (prostredníctvom Android Auto alebo AppRadio Mode +).Digitálne rádio DAB +, Spotify a bezdrôtové Bluetooth si môžete tiež vychutnať z moderných smartfónov.

Okrem toho nová funkcia bezdrôtového zrkadlenia (pre kompatibilné smartfóny s Androidom - dotyková prevádzka závisí od smartfónov) zobrazuje bezdrôtovo pripojený smartfón kompatibilný s funkciou na displeji prijímača a dotykové ovládanie tohto displeja uľahčuje zdieľanie rôznych obsahov uložených v smartphone s ostatnými cestujúcimi.

Táto jednotka AVIC prináša na váš prístrojový panel veľký motorizovaný 7-palcový 24-bitový multidotykový displej WVGA odolný voči farbám typu True Color, ktorý je vybavený novým, vylepšeným a ľahko použiteľným grafickým používateľským rozhraním navrhnutým pre bezpečnú a plynulú prevádzku počas jazdy.Prispôsobte nastavenia podľa svojho vkusu, vo dne iv noci.

AVIC-Z820DAB od spoločnosti Pioneer môže tiež zrkadliť váš smartfón, ponúka režim AppRadio Mode +, ako aj vstup na SD kartu a duálne USB vstupy.A konečne, AVIC-Z820DAB je vybavený komponentmi vysokej kvality zvuku, aby dosiahol čo najlepší zvukový a vizuálny výkon.

technické údaje

Wi-Fi - So vstavaným Wi-Fi môžete používať Apple CarPlay prostredníctvom bezdrôtového pripojenia bez pripojovacieho kábla, čím získate väčšiu slobodu od neporiadkov a komplikácií.

TMC Traffic Info Receiver - informujte sa o dopravných a cestovných informáciách doručených priamo do vášho navigačného systému

Android Auto - Prostredníctvom jednoduchého a intuitívneho rozhrania alebo hlasových príkazov môžete prehliadať a streamovať hudbu alebo zapojiť Mapy Google pre navigáciu a živé dopravné informácie bez toho, aby ste museli zrakom sledovať oči.

Bluetooth - maximalizujte pripojenie pre telefonovanie bez použitia rúk a jednoduché bezdrôtové streamovanie zvuku

Produkt schválený značkou digitálneho rádia - Aby bolo možné udeliť použitie značky tick, výrobcovia musia spĺňať minimálnu špecifikáciu overenú nezávislým testovaním.Všetky produkty Pioneer, ktoré používajú túto značku Tick, boli nezávisle testované a schválené, takže si môžete kúpiť s dôverou.

Dual USB - Dual USB otvára pre váš systém úplne nové možnosti.Pripojte iPod® svojho spolujazdca, zatiaľ čo necháte pripojenie pripojené, prakticky zdvojnásobte svoju hudbu.Udržujte svoj iPod® v aute a pridajte nové skladby do mixu pomocou jednotky USB.Možnosti sú nekonečné.

Druhý vstup kamery - využite pohodlie sekundárnej kamery, ktorá vám pomôže pri šoférovaní, vlečení alebo parkovaní

13-pásmový grafický ekvalizér - upravte podrobne svoj zvukový výstup tak, aby bol hudobný zážitok prispôsobený vašim preferenciám

Osvetlenie displeja - prispôsobte osvetlenie displeja a tlačidiel vnútornému osvetleniu vášho vozidla s rozsahom viac ako 210 000 farieb a nekonečných farebných kombinácií

AppRadio Mode + - AppRadio Mode + otvára zábavu v aute do úžasného sveta aplikácií, ktorý si môžete vychutnať pomocou smartfónov iPhone a Android (nie všetky zariadenia Android sú kompatibilné) a využívajú jediný spôsob pripojenia pomocou kábla USB.

TU - Vďaka TU je váš navigačný prijímač Pioneer pripravený na cestu.Každá aktualizácia máp obsahuje nové a upravené cesty, zaujímavé miesta, adresy, značenie a oveľa viac.

Apple CarPlay - telefonujte, používajte Mapy, počúvajte hudbu a pristupujte k správam iba jedným dotykom a zažite ten najlepší zážitok z iPhone v aute

Wireless Mirroring - Funkcia Wireless Mirroring (pre kompatibilné smartfóny s Androidom) zobrazuje bezdrôtovo pripojený smartphone kompatibilný s funkciou na displeji prijímača a dotykové ovládanie tohto displeja uľahčuje zdieľanie rôznych obsahov uložených v smartfóne s ostatnými cestujúcimi.(Ovládanie dotykom závisí od smartfónu)

DAB + - vychutnajte si pohodlie pri počúvaní obľúbených rozhlasových staníc v krištáľovo čistej digitálnej kvalite

7 'dotykový displej typu Clear Type Resistive - Obrazové panely Pioneer Clear Type Resistive sú navrhnuté pre krásnu a presnú reprodukciu displeja so zvýšenou viditeľnosťou.

Karta SD - pripravená na jednoduché pripojenie so všetkými novými výkonnými, flexibilnými a vymeniteľnými digitálnymi médiami

Spotify - Pomocou funkcie Spotify stačí pripojiť svoj smartfón cez USB alebo Bluetooth a pohodlne prehľadávať svoje obľúbené zoznamy skladieb, albumy, skladby a umelcov pomocou ovládacích prvkov hlavnej jednotky.

FLAC - vychutnajte si bezstratové digitálne zvukové súbory FLAC vo vašom vozidle s výstupom na prehrávanie v kvalite CD, bez toho, aby ste museli prevádzať

Prehrávač CD / DVD - vychutnajte si úžasne presnú reprodukciu zvuku zvukových diskov a výnimočnú kvalitu obrazu

Vytvorené pre iPod / iPhone - Pomocou priameho ovládania pre iPod a iPhone môžete spravovať svoje i-zariadenie priamo z palubnej dosky automobilu a vychutnať si vynikajúci zvuk.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info