CTK Dominator 4.0mm plát

CTK Dominator 4.0mm plát

NOVINKA

Najúčinnejší samolepiaci antivibračný materiál pre najúčinnejšie tlmenie vibrácií karosérie a pre aplikáciu v profesionálnych audio systémoch SQ .

  • Cena: 20 € s DPH
  • Pred zľavou: 24 €
  • Zľava: 4 €

Dostupnosť: Skladom u nás

Výrobca: CTK

Hlavné vlastnosti: Veľmi vysoká tlmiaca účinnosť, zvýšená tuhosť a nízka hmotnosť. Cena za jeden list s rozmermi 500x700 mm (0,35 m2), hrúbka plátu 4,0 mm, hrúbka hliníkovej fólie 0,2 mm (200 mikrometrov), MLF = 0,38.

CTK DOMINATOR- "HARDCORE" séria pre najnáročnejších profesionálov, ktorí neprijímajú žiadne kompromisy. Polymérna butylová vrstva bola vyvinutá na báze polyizobutylénu s vysokou molekulovou hmotnosťou, niekoľkých typov gumy a špeciálnych aditív. Takáto kombinácia zvyšuje molekulovú štruktúru polyméru, čo vedie k zvýšeniu jeho účinnosti. Kompozit sa vyznačuje veľmi vysokým koeficientom absorpcie vibrácií (MLF vyšší ako v sérii Premium). Na ďalšie zvýšenie produktivity sa v plátoch CTK DOMINATOR používa hliníková fólia s hrúbkou do 200 mikrometrov! To je 2-krát viac ako v plátoch Premium a iných podobných výrobkov od renomovaných značiek.

Výrobok je určený pre montáže s cieľom dosiahnuť maximálny výsledok čo sa týka tlmenia hluku, vibrácií a hluku z cestnej premávky. Pre dosiahnutie tohto výsledku sa vyžaduje použiť najúčinnejšie antivibračné materiály so zvýšenou tuhosťou ako napríklad DOMINATOR. Pláty CTK DOMINATOR sa môžu použiť : (strecha, podlaha, bočnice, dvere, atď.). CTK DOMINATOR je tiež ideálny pre profesionálnu prípravu karosérií a dverových komôr pre montáž vysoko kvalitných audio zariadení SQ. Po použití tlmiaceho materiálu CTK DOMINATOR v mnohých prípadoch už nebude potrebné aplikovať dodatočné povrchové spevnenie. pláty CTK DOMINATOR sú k dispozícii v troch hrúbkach: 2,0 / 3,0 / 4,0 mm.

POZOR! - tieto pláty nie sú super mäkké, nie sú super elastické, ani lacné. Tieto pláty sú jednoducho najúčinnejšie zo všetkých tlmiacich výrobkov podobnej hrúbky na trhu.

Rozmer : 500x700 mm

Hrúbka : 4,0mm

Balenie : 7 ks

oi

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info