Onkyo NS-6170

Onkyo NS-6170

HiFi systém Onkyo NS-6170 kombinuje internetový sieťový prehrávač a rádiový tuner v systéme DAB / DAB + s príjmom staníc na VKV FM RDS. Srdce prístroja tvorí vysoko kvalitné DAC so separátnymi obvody AK 4490 pre ľavý a pravý kanál. Vynikajú vlastnosti prevodníka dopĺňa širokopásmový DIDRC Filter odstraňujúci vysokofrekvenčný zložky signálu.Tyto technológie pomáhajú presne reprodukovať aj najjemnejšie detaily obsiahnuté v Hi-Res zvukových formátoch. Cez USB vstup je možné pripojiť HDD s hudobnou knižnicou. Ovládanie prístroja vrátane prehrávania cez Google Cast ™, AirPlay®, alebo Wi-Fi®. umožní aplikácia Onkyo Controller app pre mobilné zariadenia.

  • Cena: 599 € s DPH
  • Pred zľavou: 699 €
  • Zľava: 100 €

Dostupnosť: do 14 dní

Výrobca: Onkyo

Navrhnutý pre Hi-Res Audio

Hi-Res Audio signály obsahujú viac informácií, a tak je zvukový záznam oveľa bližšie skutočnosti než u bežných formátov. NS-6170 je od základu navrhnutý pre prehrávanie a zachovanie vernosti zvuku formátov s vysokým rozlíšením DSD 11,2 MHz a 192 kHz / 24 bitov. Tým sa dosiahne maximálneho pôžitku pri počúvaní obľúbenej hudby.

Širokopásmový DIDRC Filter

DIDRC (Dynamic Intermodulation Distortion Reduction Circuitry) Nahrádza štandardné filtre na výstupe daču. Hi-Res Audio formáty pokrývajú oveľa širšie frekvenčné pásmo, ako formát CD a konvenčnými filtrami tak nejdú jednoducho potlačiť šumy mimo pásmo. Tieto šumy a rušenie mení harmonický charakter zvuku vo počuteľnom pásme. Širokopásmový DIDRC Filter odstráni vysokofrekvenčné skreslenie a zachová tak bezkonkurenčný vernosť zvuku.

Pripojenie HDD do USB a Prehrávanie Hudby
Do predného alebo zadného USB vstupu idú priamo pripojiť prenosné HDD, a tak je k dispozícii celá hudobná knižnica aj bez počítača. Pomocou nová aplikácia Onkyo Controller app idú ľahko a rýchlo prechádzať, vyberať a hrať albumu uložené na disku.
Poznámka: HDD musí byť formátovaný na FAT32

Google Cast ™ pre mobilné telefóny a PC
Google Cast umožňuje prenášať zvuk z vášho mobilného telefónu alebo laptopu na NS-6130. Prehrávanie možno ovládať prostredníctvom známych aplikácií pre iPhone, iPad alebo Android ™, rovnako ako Mac, Windows®, alebo počítača Chromebook.

Streamovanie Zvuku s AirPlay®
Umožňuje stremování hudby z laptopov a PC Apple alebo mobilných zariadení iOS do sieťového prehrávača cez AirPlay.

Dvojpásmové Pripojenie Wi-Fi®
Wi-Fi technológie s dvoma pásmami 5GHz / 2,4 GHz umožní jednoduchšiu nájdenie voľného kanála pre bezproblémové a stabilné bezdrôtové streamovanie.

Akákoľvek Hudba Kedy Chcete
Streaming zo služieb Tidal, Deezer alebo TuneIn a internetové rádiá. Tieto služby sú pohodlne prístupné pomocou aplikácie Onkyo Controller app, alebo cez diaľkový ovládač. Tento sieťový prehrávač taktiež podporuje priamy prenos z aplikácie Spotify Connect.

Príjem rozhlasových staníc
Vstavaný tuner má okrem klasického pásma VKV FM s možnosťou príjmu RDS služieb aj možnosť príjmu novo zavádzaného systému DAB +. Vyhľadané stanice je možné uložiť do pamäte s kapacitou pre 40 staníc.

Separátne Napájacie Zdroje pre Dokonalé Stereo
Topolologie dosky plošných spojov prehrávača NS-6170 je navrhnutá s prísne oddelenými obvodmi pre ľavý a pravý kanál (dual mono) vrátane oddelených napájacích ciest zdrojov. Napájacie obvody daču pre ľavý a pravý kanál majú extra veľké kondenzátory kategórie audio-grade. Napájanie zabezpečuje zlepšený transformátor. Táto duálny konštrukcia zlepšuje a spresňuje stereofónny obraz, pridáva autenticitu a hudobné prejav.

Duálny-Diferenciálny Konfigurácia daču
Pre prevod digitálnych signálov na analógové sú pre ľavý a pravý kanál použité samostatné prémiové tridsiatich dvoch bitové DAC od Asahi Kasei AK4452 sa vzorkovacou frekvenciou 768 kHz. Prevodníky spracovávajú samostatne kladnú a zápornú vlnu signálu, čím sa zlepšuje stabilita napätia a znižuje prah šumu. Konfigurácia dual-difential DAC zvyšuje šírku pásma a impulzné odozvu a tak je z Hi-Res Audio signálov vytiahnutý každý detail.

Intuitívne Ovládanie s Onkyo Cotroller App
Pomocou novej, užívateľsky prívetivé aplikácie pre iOS * a Android ™ ** môžete prehrávač ovládať odkiaľkoľvek v dosahu Wi - Fi ® siete. Môžete vyberať a stremovat hudbu od sieťových služieb, alebo prechádzať hudobnej knižnice uložené na HDD.
* 1 Vyžaduje iOS 8.4 alebo novší. ** Vyžaduje Android 4.0.3

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info