Pioneer HTP-076D-B systém domáceho kina

Pioneer HTP-076D-B systém domáceho kina

AKCIA

Získajte viac vzrušenia z hudby, filmov alebo hier s týmto pohodlným balíkom na vytvorenie 5.1-kanálového domáceho kina. HTP-076D sa skladá z AV prijímača, subwoofera a kompaktných predných, stredových a priestorových reproduktorov a dá sa ľahko pripojiť k vášmu prehrávaču Blu-ray alebo iným zariadeniam.

  • Cena: 529 € s DPH
quatro kalkulačka

Dostupnosť: Skladom u nás

Výrobca: Pioneer

Vďaka zvukovým formátom Dolby Atmos a DTS: X ponúka HTP-076D obklopujúci zvuk a dokonca aj bez výškových reproduktorov môžete stále používať virtuálne 3D priestorové efekty s technológiou Dolby Atmos Height Virtualizer (k dispozícii s budúcou aktualizáciou firmvéru) a DTS Virtual: X Užite si to. AV prijímač je kompatibilný s formátmi Ultra HD, HDR10, HLG a Dolby Vision a podporuje HDCP 2.2. Medzi ďalšie funkcie patrí bezdrôtová technológia Bluetooth, osobné predvoľby a vylepšenie dialógov.

Zmiešanie Dolby Atmos / Dolby Surround
HTP-076D je kompatibilný s 3.1.2-kanálovou konfiguráciou najnovšej zvukovej platformy kina, Dolby Atmos. Prostredníctvom horných reproduktorov môžete prehrávať objektovo orientovaný zvuk plynulými zakrivenými pohybmi alebo realistickú trojrozmernú verziu. Ostatné zvukové kodeky, ako napríklad PCM a DSD, je možné zmiešať s programom Dolby Surround a vychutnať si tak priestorový 3D zvuk.

DTS: X / DTS Neural: zmiešané X
DTS: X je zvukový kodek novej generácie od spoločnosti DTS, ktorý pomocou objektového zvuku umožňuje nové pohlcujúce a interaktívne zvukové zážitky. Pretože DTS: X dokáže automaticky prispôsobiť zvuk existujúcim kanálom a systému reproduktorov, nie je potrebné žiadne špeciálne rozmiestnenie reproduktorov. Zažite pôsobivú zvukovú scénu s neuveriteľne bohatým a prirodzeným zvukom. S DTS Neural: X je možné kombinovať ďalšie zvukové kodeky, ako napríklad PCM a DSD, aby ste si mohli vychutnať 3D priestorový zvuk.

DTS Virtual: X
S DTS Virtual: X si môžete vychutnať trojrozmerný, pohlcujúci zvuk podobný DTS: X, bez potreby výškových reproduktorov alebo zadných reproduktorov. Táto technológia podporuje 2 až 7,1,4-kanálové vstupné zdroje dodávané s 2 až 5,1-kanálovým usporiadaním reproduktorov. DTS Virtual: X pracuje so všetkými kodekmi DTS vrátane DTS: X.

Reflexný optimalizátor
Pri použití reproduktorov s podporou Dolby Atmos vychádza vysoko smerový zvuk zo zariadenia zo stropu, zatiaľ čo nízko smerový zvuk zasahuje priamo do uší. Rôzne dráhy spôsobujú fázový posun, takže zvuk je nepríjemný. Optimalizátor reflexov s technológiou fázového riadenia upravuje tento posun a zlepšuje lokalizáciu zvukového obrazu porovnaním frekvencií s frekvenciami stojacich reproduktorov, čím vytvára ideálne prostredie na prehrávanie.

Video štandard novej generácie
Sada HTP-076D podporuje prenos signálov HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma) a Dolby Vision. Keď pripojíte kompatibilné zdrojové zariadenie, môžete si tieto najnovšie štandardy videa vychutnať na kompatibilnom displeji. Všetky pripojenia HDMI navyše podporujú 4K (60p / 4: 4: 4: 4/24-bit), Wide Color Gamut (BT.2020) a HDCP 2.2, takže pri aktualizácii na nové zariadenia nebudete mať problémy a tiež prémiové Vychutnajte si obsah, napríklad videá v rozlíšení 4K, s digitálnou ochranou proti kopírovaniu.

Bezdrôtová technológia Bluetooth
Streamujte skladby z kompatibilných zariadení pomocou zabudovanej bezdrôtovej technológie Bluetooth (verzia 4.2 + LE). HTP-076D má profily A2DP / AVRCP s podporou kodekov SBC / AAC. Stlačením tlačidla Bluetooth na prednej strane môžete funkciu BT spustiť priamo, aj keď je zariadenie v pohotovostnom režime.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info