Onkyo HT-S3910

Onkyo HT-S3910

NOVINKA

Špičkový japonský výrobca elektroniky Onkyo, sa viac ako pol storočia zaoberá produkciou precíznych audio komponentov. Počas posledného desaťročia si Onkyo získalo zvučné meno tiež medzi výrobcami systémov domáceho kina. Ako naznačujú dve japonská slová (ON - zvuk a KYO - harmónie), z ktorých je názov spoločnosti zložený, je to hlavne prvotriedny zvuk, ktorý všetky produkty Onkyo charakterizuje.Šírka sortimentu a dizajn produktov osloví takmer každého. Ponuka obsahuje okrem tradične veľmi úspešných AV receiverov tiež mikrosystémy, Blu-Ray prehrávače, slúchadlá, systémy pre ozvučenie TV a v neposlednom rade vysoko kvalitné Hi-Fi komponenty.Vychutnajte si dokonalosť v čistej zvukovej flexibilite s domácim kinom 5.1 Onkyo HT-S3910.

  • Cena: 529 € s DPH
  • Pred zľavou: 599 €
  • Zľava: 70 €
quatro kalkulačka

Dostupnosť: Skladom u nás

Výrobca: Onkyo

Obklopte sa zvukom Dolby Atmos a DTS: X.
HT-S3910 ponúka Dolby Atmos a DTS: X zážitky. Zvuk založený na objektoch je zmiešaný v 3D priestore a umožňuje akémukoľvek zvuku byť prehraný prostredníctvom ľubovoľného reproduktora, sledovať akciu, lokalizovať efekty a pohybovať sa okolo vás. Dolby Surround a DTS Neural: X dopĺňajú prehrávanie 3D zvuku.

Dolby Atmos výškový VIRTUALIZER.
Pri prehrávaní akéhokoľvek formátu Dolby, podmanivý Dolby Atmos Height Virtualizer umožňuje viac pohlcujúci zážitok z počúvania, vytváraním virtuálneho priestorového a výškového efektu z tradičných rozvrhnutie reproduktorov bez použitia ďalších reproduktorov.

Priestorový zvuk vylepšený pomocou DTS Virtual: X.
Virtuálne technológie DTS: X je nová technológia priestorového zvuku, ktorá vytvára pohlcujúci 3D zvukové pole z akéhokoľvek usporiadania reproduktorov, napríklad konfigurácia 2.1, 3.1 a 5.1 bez použitia výškových, priestorových alebo zadných surround reproduktorov. Využíva sofistikované algoritmy založené na DSP, ktoré umiestňujú publikum do stredu multidimenzionálneho zvukového poľa s výškovou a priestorovou priestorovosťou a je rovnako účinná vo veľkých alebo malých priestoroch. DTS Virtual: X pracuje v 3D doméne s DTS: X zvukovými stopami, DTS formáty a nekódovaným stereo.

Priestorovo úsporné reproduktory.
Chcete zvuk, ktorý vyplní priestor bez toho, aby boli reproduktory dominantou miestnosti? Tieto kompaktné jednotky sú príjemne ťažké vďaka veľkým magnetom a full-range meničom. Elegantný veľkosť umožňuje ľahké umiestnenie aj na stenu, zatiaľ čo látkou zabalené prepážky chráni pred zvedavými mladými prstami. Vďaka malej veľkosti a 16 cm dole-vyžarujúcej kuželi je možné umiestniť 120W výkonný subwoofer kdekoľvek chcete.

Podporuje nové 4K HDR video formáty.
Receiver má štyri HDMI vstupy a jeden výstup umožňujúci ARC, ktorý podporuje 4K / 60p video, formáty HDR (HLG, HDR10, Dolby Vision a BT.2020) a ultra veľký 4: 4: 4 farebný priestor. Video prechádza z prehrávača do vášho 4K HDR-ready TV, zatiaľ čo receiver dekóduje a zosilňuje zvuk.

Upravte nepočuteľný dialóg jedným stlačením tlačidla.
Receiver zahŕňa rýchlu a efektívnu funkciu pre riešenie problému nezrozumiteľne dialógu v televíznych programoch a filmoch. Vocal Enhancer riadený DSP identifikuje hlasové frekvencie a umožňuje je zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidiel na diaľkovom ovládači alebo pomocou ovládacích prvkov na prednom paneli prijímača.

Zdieľajte zvuk alebo si užívajte súkromne.
Akýkoľvek Hi-Fi systém s analógovým RCA vstupom môže byť pripojený k Zóna B line výstupu AV receivera. Teraz môžete zdieľať zvuk (vrátane SPDIF a HDMI) s hi-fi v Zóne B alebo prehrávať audio súčasne v hlavnej miestnosti aj v Zóne B. Prípadne pripojte kompatibilný vysielač a vychutnajte si zvuk z ľubovoľného A / V zdroja na bezdrôtových slúchadlách.

Jednoduché kroky k príjemnému zvuku.
HT-S3910 zjednodušuje nastavenie vášho domáceho audia. Jediný kábel HDMI prepája televízor s prijímačom a zaisťuje tak veľmi čistý vzhľad. Pre pripojenie reproduktorov sa riaďte jednoduchým schémou na zadnom paneli. Proces trvá chvíľu, pôžitok je neobmedzený.

Bezdrôtová technológia Bluetooth s Advanced Music Optimizer.
Bez ohľadu na to, aký zvuk prehrávate na vašom telefóne, tablete alebo PC aplikáciu, všetko možno streamovať do receiveru bezdrôtovou technológiou Bluetooth. Komprimovaný zvuk uložený alebo prenášaný zo smartphonov, ako je MP3 alebo AAC, je vylepšený Advanced Music Optimizer, DSP technológií, ktorá obnovuje vysokofrekvenčné bitová dáta pre bohatý a čistý zvuk.

Výkon (Přední L/P/Centr/Surround L/P/ Subwoofer) 155 W/k (6 Ω, 1 kHz, 10% THD, 1k říz.) x 5k; 125 W (6 Ω, 100 Hz, 10% THD) subwoofer (pasiv.); 135 W/k (6 Ω, 1 kHz, 1% THD, 1 k říz., IEC) x 5k; 100 W (6 Ω, 100 Hz, 1% THD, IEC) subwoofer (pasiv.)
THD+N 0.08% (20 Hz–20 kHz)
Vstupní citlivost a impedance 200 mV rms/47 kΩ (Line)
Ovládání tónů ±10 dB, 20 Hz (Basy) / ±10 dB, 20 kHz (Výšky)
Poměr S/Š 109 dB (Line, IHF-A)
Impedance reproduktoru 4 Ω–16 Ω
TUNER
Rozsah frekvencí FM 87.5 MHz–107.9 MHz
Rozsah frekvencí AM 530 kHz–1,710 kHz / 522 kHz–1,611 kHz
Paměť FM/AM 40 stanic
OBECNÉ
Spotřeba energie 445W
Spotřeba energie v pohotovostním režimu 0.2W
Rozmery 435 x 160 x 328 mm

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info