DYNAVOICE DC5

DYNAVOICE DC5

kvalitný centrálny reproduktor z najvyššej série Definition, aj pre náročných zákazníkov.Trojpásmový basreflexový center. Použité reproduktory: 1x výškový páskový reproduktor-Ribbon Tweeter, 1x Kalotový stredovýškový, 2x Kevlarový basový. Nastaviteľná citlivosť vysokotónovj sekcie v štyroch úrovniach ( -2 / 0 / +2 / +4 dB ). Materiál: 18mm MDF. Terminál: BI-WIRING - pozlátený.

  • Cena: 249 € s DPH

quatro kalkulačka

Dostupnosť: Skladom u nás

Výrobca: Dynavoice

Posledný kus za super cenu !!

Dynavoice Definition DC-5 je nutnosťou, ak budujete 5.1-systém série reproduktorov Definition. Aby ste zaistili perfektnú zhodu s timbou, DC-5 je nabitý rovnakými dvojitými tweetermi a basovými zvukmi ako zvyšok série Definition. Detailný stredový reproduktor je mimoriadne dôležitý pri zostavovaní systému domáceho kina a DC-5, čo je presne to, čo dostanete.

Aby sme zaručili stabilitu a kontrolu v tónoch s nízkym frekvenčným kmitočtom, používame Kevlar v basoch, tenký ľahký materiál, ktorý spevňuje kužeľ a robí ho citlivejšie na mikropodniky. Košík je odliatý v hliníku, čo robí celý basový reproduktor ešte stabilnejším.

Aby sme reprodukovali detaily vo vysokofrekvenčných tónoch, umiestnili sme horný výškový reproduktor a pásový výškový reproduktor. Spoločne harmonizujú a dosahujú až 32 kHz.

Na pozlátenom bi-drôtovom termináli sme umiestnili držiak, ktorý vám umožní jemne vyladiť stredný rozsah. Môžete si vybrať medzi -2 dB / 0 dB / +2 dB / +4 dB a okamžite si všimnete zmenu zvuku.

Systém: 3 pásmový
Bassreflex: ANO
Impedancia: 8 Ohm
Citlivosť: 92 dB
Kmitočtový rozsah: 36 - 32.000 Hz
Zaťažiteľnost: 180 W
Terminál: štandardný
Výška: 185 mm
Šírka: 500 mm
Hĺbka: 300 mm
Hmotnosť / ks: 9,8 kg

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info